Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στην Αννα μετραω περιπου 25 επισκεψεις (απαραιτητως μια φορα την βδομαδα), κριτικες δεν συνηθιζω να γραφω πανω απο μια για την ιδια κοπελα, γιατι δεν ειμαι "γραφικος", και δεν εχω "ονειρο ζωης" να γινω ο #1, και παραλληλα το θεωρω βαρετο να γραφω τα ιδια και τα ιδια, και για εμενα και για εσας που διαβαζετε. Για την Αννα ξαναγραφω με αφορμη τα σχολια συναγωνιστων (τους οποιους βεβαια, απο αυτο εδω το "βημα" ευχαριστω δημοσια που χαριζουν ανιδιοτελως απο τον πολυτιμο χρονο τους, και μακαρι να το εκαναν περισσοτεροι αυτο). Ντουλαπα την ανεβαζουν, παλαιστη την κατεβαζουν, στην "ημερησια ενημερωση" (την οποια "ενημερωση" χρονια τωρα επισκεπτομαι καθημερινα) . Ειναι κοπελα πολυ ευγενικη και με την παραδο του χρονου γινεται πιο επαγγελματιας με την καλη εννοια. Πιο προθυμη και πιο συνεργασιμη. Ειναι γενικα ενα πολυ γλυκο κοριτσι, γιαυτο διαβαζοντας τα σχολια, που κυριολεκτικα "τρομαζουν", (που ζωγραφιζουν ενα αγαρμπο πλασμα!!!), πεθαινω στα γελοια. Τα περιτα κιλα της σιγα σιγα τα αποχωριζεται. Αλλαξε το μαλι της, συνεχεια προσπαθει για το καλυτερο, ειναι λαθος να απογοητευουμε τετοια φιλοτιμα κοριτσια, χωρις πρωτα να εχουμε "δοκιμασει". Στο δωματιο ειναι αργη, φιλικη (δεν σε αγχωνει). Δυνατο σημειο της το ελαφρυ χαιδεμα με το πλουσιο στηθος της στο κορμι μου ξαπλωμενος ανασκελα. Σε ελαχιστο χρονο turbo. Την Παρασκευη (για να ερθουμε και στο δια ταυτα) μετα απο κανονικη σταση και στησιμο στα 4, προτιμησα να τελειωσω με πιπα, ξαπλωμενος και χαιδευοντας και φιλοντας χαλαρα την κωλαρα της. Αν ψαχνετε για κατι καινουριο και σας αρεσουν τα νταρντανομωρα τολμηστε, τιμια λυση στο 10euro.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού