Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 168 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα στις 14.30 πηγαινοντας στον οικο εβγαιναν 2 πιτσιρικαδες που τους εδιωξε η τσα τσα , ηταν δεν ηταν 15 χρονων , μολις μπηκα μεσα ήταν ένας τύπος που έτριβε με μανια τα χέρια του με αντιβακτηριακό υγρο , όταν έφυγε η ευγενεστατη τσα τσα μου είπε οτι είναι πελάτης γιατρός(ψυχιατρος)και οτι την βοήθησε με την πόρτα ενός δωματίου που κόλλησε η γλώσσα και δεν μπορουσαν να την ανοιξουν και ο πελατης μεσα βιαζοταν να φυγει, και ετσι έφαγε τα δαχτυλα του βοηθοντας την να ανοιξει , όσο περιμενα να δώ την έλενα ρωτησα την τσα τσα για την μινέλα και που εχω να την δω πάρα πολύ καιρο και μου είπε οτι και η μινέλα κ η όλγα και η αναστασιά θα λείπουν ακόμα ένα μήνα γιατί τρεχουν να φτιάξουν τα χαρτια τους για την άδεια παραμονης(γιατροι , μεταφρασεις ποινικου μητρωου απο ρωσια κλπ)περιγραφη ελένης, ειναι μια κοπέλα 33 χρονων καστανα μαλλια καρε κοντα που κανουν μπουκλίτσες , με πολυ γλυκό πρόσωπο και χείλη που την κάνουν να φέρνει στην ατζελίνα τζολί, το δέρμα της ειναι απίστευτα απαλο μεταξένιο,ενω είναι πεντακάθαρη τοσο και το μουνι της οσο και ο κώλος της ευοδίαζαν ,έχει κανονικο σωμα ,με ωραιο 2αρακι βυζι ελαφρος πεσμένο ,στα μειον οτι είναι άκωλη ,μιλαεί ελαχιστα ελληνικα ενω και τα αγγλικα της ειναι χαλια δεν χρησιμοποιει ρηματα κ χρόνους σωστους αλλα μπορεις να βγαλεις νοημα , οταν μπηκε στο δωματιο με βρηκε να πλενω τον πουτσο μου στον νυπτηρα εβγαλε τα εωρουχα της ηρθε απο πισω μου με μυρισε της αρεσε το αρωμα μου ,κ αρχισε να με φιλαει στην πλατη , πηρε χαρτι με σκουπισε ενω εγω αρχισα να την φιλαω στο στηθος και στο λαιμο κ υστερα στο στομα , αρχικα χωρις γλωσσα αλλα μετα με γλωσσα , την ξαπλωσα στο κρεβατι της ανοιξα τα ποδια και αρχισα να της γλειφω το μεταξενιο ατριχο και πεντακαθαρο μουνι της για τουλαχιστον 5 λεπτα της άρεσε πολυ ,υγραθηκε , βεβαια θελω να πω οτι δεν αφηνει να της βαλεις δαχτυλο ουτε στο μουνι ουτε στον κωλο , με τραβηξε στο κρεβατι με ξαπλωσε κ ανελαβε αυτη , πολυ ωραια πιπα υγρη χωρις χερια αργη , περιποιηται και τα αρχιδια , την γυρισα για 69 οπού εγλειφα μια το μουνι της μια την κωλοτρυπιδα της και ενω ειχα ηδη ενα δεκαλεπτο μέσα στο δωματιο , περασμα προφυλακτικου κ την ανεβαζω απο πανω καλη κινηση και πολλα γλωσσοφιλα μετα στα ορθια για λιγο αφου ακουμπησε η πλατη της στον καθρεφτη και κρυωσε , την εστησα στα τεσσερα στην ακρη του κρεβατιου και οταν ενιωσα οτι ερχεται το τελος εβγαλα το προφυλακτικο και της τον εδωσα στο στομα οπου και τελειωσα...αξιζει τα λεφτα της θα την ξαναπαρω αν και συνηθος ειμαι βραδινος τυπος αρα μονο σε κανα ρεπο μου...φορεσε τα εσωρουχα πλυθηκε και μου εδωσε ενα φιλι στο στομα ενω μου ειπε δυο φορες ευχαριστω και καλο μεσημερι με σπαστα ελληνικα ενω στα αγγλικα με ρωτησε αν κανω αθλητισμο της απαντησα κ την ρωτησα και εγω αν εκανε τιποτα στη ρωσια γελοντας μου ειπε οχι και με μισοαγγλικα κ νοηματα μου εδωσε να καταλαβω οτι κανει γυμναστικη στο κρεβατι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
193.042
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2011
ξεχασα να γράψω οτι έμεινα στο δωματιο 20 λεπτα χωρις να χτυπησει η πορτα
02 Δεκεμβρίου, 2011
Η Μινελα εθεαθει να εργαζεται απογευμα την προηγουμενη εβδομαδα στο Αλκαμενους 113,δυο φορες.. Αρα αλλαξε οικο..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2