Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο τσαρκα στους οικους της περιοχης και αφου δεν βρηκα τη Μαρια απο Μ.Αλεξανδρου κατεληξα στο συγκεκριμενο οικο .Απογευματακι μονος στο σαλονι,εδωσα το 10ευρω και περασα.Η κοπελα απο εμφανιση οτι καλυτερο στα 10ευρω.Γυρω στο 1.60-65 με ωραιο λεπτο σωματακι,με δυο περιφανα στηθακια και ωραιο μικρο κωλαρακι.Προγραμμα απλο,η τσατσα ανακοινωσε και φιλακια στα βυζακια..
Στο δωματιο τωρα=Μπαινει μεσα και αρχιζει μια μαλακια σε εμενα για να ερθω σε πληρη σταση,προκαταρκτικα μηδεν.Περναει τη καποτα με δυσκολια και αρχιζει τσιμπουκι μετριο,εγω στο ορθιο και αυτη κατω στα γονατα.Μετα κανα 3 λεπτο πιπα ,αρχισα να την πηδαω με δυναμη πισοκολλητα στα ορθια,ενω ειχε βαλει τα δυο της χερια στο τοιχο και μετα την γυρναω προσωπο με προσωπο στα ορθια,ενω ειχε σηκωσει το ενα ποδι και το ακουμπουσε στην ακρη του κρεβατιου.Καποια στιγμη κουραστηκε και την ξαπλωσα ,εγω απο πανω εκανα αργες διεισδυσεις και συγχρονως εδινα κανα φιλι γυρω απο το λαιμο.Καπως ετσι ηρθε το τελος...
Απο συμμετοχη ελαχιστα πραγματα,δεν ηταν αρνητικη,ισα ισα δεχτικη ηταν μπορω να πω.
Ρωτησα ονομα στην αρχη, αλλα το ξεχασα απο τη καβλα Γλώσσα , η κοπελα ειναι 24χρ. απο Αλβανια.
Δωματιο και σεντονι σχετικα καθαρο,σε επιπεδα Φυλης.
Η τσατσα πολυ ευγενικη μαζι μου,μαλλον επειδη ειδε Ελληνα Γλώσσα(ελληνιδα και αυτη) .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2025
pistolero
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού