Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 21 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΘυμόςΤελικα ειμαι μεγαλος μαλακας,γιατι πρεπει να παθω για να μαθω,ειμαι μαλακας
,γιατι καποιος μπηκε στην διαδικασια να γραψει μια κριτικη,και εγω ως μαλακας την αγνοησα,ισως επειδη θεωρω τον εαυτο μου μεγαλο γοη.Ειχα μια αρκετα καλη μερα που δυστυχως,μου την χαλασε το μαλακισμενο,στα αρχιδια μου το εικοσαρικο,αλλα δεν ανεχομαι τα ψεμματα.Οταν μωρη λες οτι δινεις το κωλαρακι σου ,φροντισε να το κανεις και να μην κοροιδευης,και να σφιγγεσε λες και εχεις να κανεις με μαλακες.Λοιπον μπηκα στο δωματιο,και υστερα απο λιγο μπηκε το ζωον,μου εκανε μια πιπα της κακιας ωρας,και υστερα εβαλε το προφυλακτικο και αρχισαμε το γαμησι,πρεπει να σας πω οτι το πρωκτικο ειναι κατι που δεν με ενδιαφερει,αλλα κατα την διαρκεια του sex,εχοντας διαβασει και την παρακατω κριτικη,της ζητησα κωλο,εβαλε κρεμα αλλα οταν πηγα να μπω μεσα της,τιποτα,ξανα προσπαθεια,τιποτα,τα νευρα μου πηγαν να σπασουν,παρολα αυτα της ειπα αφου δεν θελεις να δωσεις τον κωλο σου,γιατι κοροιδευης και δεν το βγαζεις απο το προγραμμα σου,το ζωον δεν ειπε τιποτα και εφυγε.Ακουστε με αν επιτρεψουμε στο καθε κοριτσακι να νομιζει,οτι θα ερθει στην Ελλαδα να κοροιδεψει και θα βγαλει ευκολα λεφτα τοτε ειμαστε ολοι μαλακες,και κυριως εγω που επετρεψα να γινει αυτο.Να γυρισει σπιτι της το μαλακισμενο ,και να παει να γαμηθει μα κανενα βοσκο.ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΣΕΣΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Μίκη
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2011
Φίλε , για τη συγκεκριμένη έχεις απόλυτο δίκιο.Είναι μεγάλο "Ζώο" αν και δε μ'αρέσει ο χαρακτηρισμός, αλλά στην περίπτωσή της , μάλλον επιεικής είναι.
Την είχα πάρει{τρόπος του λέγειν..γιατί δε γάμησα) τον Αύγουστο, σ'ένα άλλο σπίτι της Φυλής.
Η τύπισα κοροϊδεύει , κι αυτό μ'εκνευρίζει αφάνταστα !
Κρέμα με το κιλό, πίπα για πολλές σφαλιάρες και γενικά ένα στυλάκι ν'αποφύγει τα πάντα μέχρι να περάσει το 8άλεπτο(και πολύ σου λέω...) και ν'αρχίσει τα "τώρα πρέπει να τελειώνεις..κτλ.)
Εγώ , σηκώθηκα απ'το κρεβάτι και της είπα, "δεν πειράζει μωρό μου, χάρισμά σας το 20άρικο, αλλά μαζί σου δεν θέλω να χύσω".και έφυγα λέγοντας στην τσατσά πόσο απαράδεκτες ήταν οι υπηρεσίες και η συμπεριφορά της .
Ο θεός να την κάνει πουτάνα....γιατί μόνο μια κουτοπόνηρη κουφάλα είναι !
(Updated: 25 Νοεμβρίου, 2011) 25 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον εσύ αναφέρεσαι στη Μίκη τη μελαχροινή με το κοντό μαλλί τύπε που για ένα διάστημα εμφανίστηκε στο Φ71Α, Φ54Α και στην Αετοφωλιά.
Πίστεψέ με! Δεν είσαι ο μόνος που δεν τη γάμησε...

Πάντως τύπε, αν τύχει και την ξαναπετύχεις ρίξε ένα σφύριγμα ;)
Π
Πύρκαυλος
26 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ρε φίλε...Όντως μελαχροινή με κοντό μαλλί....για πολλές φάπες !
26 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι με ένα κιλό κρέμα σε κάθε τρύπα. Έχω και δυο κριτικές για πάρτη της.
Άλλη εκείνη κι άλλη αυτή η Μίκη του 92Β.
Π
Πύρκαυλος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4