Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη καταδρομική στη συγκεκριμένη βάρδια μπας κ γαμήσουμε τίποτις καινούριο.Μπαινοβγαίνοντας στα σπίτια που υπόσχονται ηδονή μου έκανε αμέσως εντύπωση η συγκεκριμένη κοπέλλα κ άλλη μία στο 65Β της οποίας δεν θυμάμαι το όνομα (Ψηλή μελαχρινή κ πολύ γλυκιά,μπήκε στα υπ'όψιν με λίγα λόγια).

Αφού γύρισα όσα είχα κουράγιο να γυρίσω,επέστρεψα στο συγκεκριμένο οίκημα για να δοκιμάσω αυτή την κοπελλίτσα μιας κ μου άρεσε πάρα πολύ...

Εμφανησιακά είναι ψηλή,μελαχρινή,με πολύ όμορφο κ γλυκό πρόσωπο κ πολύ ωραίο σώμα...

Την πρώτη φορά που μπήκα στο οίκημα ήρθε κ με αγκάλιασε λέγοντάς μου να περάσω καθώς είμαι Έλληνας ενώ οι υπόλοιποι είναι Πακιστανοί κ δεν τους θέλει.Της υποσχέθηκα ότι θα κάνω μια βόλτα κ θα επιστρέψω κ σαν άντρας που κρατάει το λόγο του (ουάου) επέστρεψα.Τη δεύτερη φορά που μπήκα στο μαγαζί με το που βλέπει άπαντες να φεύγουν από το σαλόνι κ εμένα να έχω βγάλει το 20άρικο κ να το δίνω στην υπηρεσία με πιάνει από το χέρι κ με πάει στο δωμάτιο.Καλός οιωνός σκέφτηκα κ ήμουν έτοιμος να ζήσω μια διαφαινόμενη gfe.Προς στιγμήν νόμιζα ότι θα μπούμε κατευθείαν στο δωμάτιο αλλά τελικά μου έκανε νόημα ότι θα έρθει σε λίγο λόγω άφιξης πελατών στο σαλόνι...

Εντός ολίγου καταφθάνει λοιπόν μέσα στις γλύκες κ αφού γδύνεται ξαπλώνει δίπλα μου,συστηνόματσε κ λέμε 1-2 τυπικές κουβέντες.Αρχίζει τα φιλάκια από τη μέση κ πάνω κυρίως με ψιλοαναστεναγμούς κ γλυψίματα σε αυτιά κ λαιμό ενώ με το ένα χέρι είχε αρχίσει την ελαφριά επεξεργασία του πεόυς.Αφού επήλθε η επιθυμητή στύση άρχισε την πεολειχία.Σε πολύ καλά επίπεδα σε γενικές γραμμές.Τη γυρνάω σε 69 όπου η θέα του σώματός της από τον καθρέφτη καθώς μου έπαιρνε πίπα σε αυτή τη στάση ήταν φοβερή...

Ξεκινάμε το ματς σε ιεραποστολική στάση με καλή τοποθέτηση εκ μέρους της αλλά μικρή συμμετοχή.Επειδή αισθανόμουνα ότι το τέλος πλησιάζει κρατήθηκα για να την πάρω κ στα 4.Πράγματι γυρνάμε στην εν λόγω στάση με πολύ καλή τοποθέτησή της κ πάλι.Εντός ολίγου ήρθε το τέλος κατά το οποίο την έσπρωξα να ξαπλώσει μπρούμυτα ώστε να το ευχαριστηθώ περισσότερο.Δεν έφερε ουδεμία αντίρρηση κ δεν κουνήθηκε να φύγει.Με άφησε με λίγα λόγια να στραγγίξω κ να βγω από μέσα της όποτε αισθανθώ εγώ έτοιμος...Ντύθηκε κ την ώρα που πλενόμουνα ήρθε κ μου έδωσε ένα φιλάκι αποχαιρετώντας με...

Συνοψίζοντας...

Η κοπέλλα είναι φοβερή από άποψη εμφάνισης.Επίσης είναι πολύ γλυκιά αλλά δεν το δείχνει με λόγια καθώς είναι πολύ λιγομίλητη κατά τη διάρκεια της συνουσίας αλλά το δείχνει με τις κινήσεις του σώματός της καθώς σε τυλίγει κ σε κάνει να αισθάνεσαι πολύ όμορφα...

Στα αρνητικά της συγκεκριμένης συνουσίας μπορώ να βάλω την μέτρια καθαριότητα του χώρου κ την ψιλοαδιάφορη τσατσά...Επίσης περίμενα μια πιο gfe εμπειρία όπως προείπα,όχι ότι δεν την έζησα,απλώς την περίμενα σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό...

Η κοπέλλα συστήνεται με λίγα λόγια από μένα κ λογικά θα ξανατιμηθεί στο εγγύς μέλλον αφού πρώτα τσεκαριστούν 1-2 ακόμα που έχω στα υπ'όψιν...

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Υπηρεσίες
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού