Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΧαμόγελοΚαλησπερα σε ολη την παρεα,μολις γυρισα απο μια κοπελα ,που την εχω επισκευτει αρκετες φορες,ειναι η γνωστη σε ολους μας Γιαννα,που σημερα ηταν παρα πολυ ομορφη.Καθε επισκεψη με την Γιαννα αξιζει καθε ευρω που δινουμε,παντα εχει αυτο το χαμογελο,που σε κανει να νοιωθεις ξεχωριστος.Για να κοψουμε λιγο τις μαλακιες η κοπελα μεσα στο δωματιο ξερει να γαμιεται προερχομενη απο την μεγαλη σχολη της Ουκρανιας,σημερα παροτι λιγακη κρυωμενος πιστευα οτι η αποδοση μου δεν θα ηταν η συνηθισμενη,ΧΑ,ΧΑ,αλλα η Γιαννα καταφερε ολα να πανε πολυ καλα και να περασω για αλλη μια φορα απιθανα.Θα ηθελα να πω κατι ,με την μικρη πειρα που εχω απο τα μπουρδελα,παλιοτερα ειχα σχεση με μια κοπελα που δουλευε σε μπουρδελο ,ηταν απο τα καλυτερα παιδια που εχω γνωρισει,και για σας προλαβω ,δεν μου εφαγε ουτε ευρω,αυτο που θελω να πω σε ολους σας ειναι οτι αυτες οι κοπελες ειναι ανθρωποι ,που τους αρεσει ομως το χρημα,και γιαυτο γαμιουντε,ομως παραμενουν ανθρωποι,και πρεπει να τους φερομαστε οπως πρεπει,αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να κανουμε αρνητικες κριτικες,το αντιθετο μαλιστα ,γιατι πρεπει να μαθουν οτι πρεπει να δουλευουν σκληρα για το καθε ευρω που τους δινουμε,αυτο που θελω να ξερετε για μενα οτι το καλο θα το λεω,αλλα θα ειμαι και απο αυτους που θα κανουν και σκληρη κριτικη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού