Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
αχ ρενατα...

τη ρενατα την εχω παρει 4-5 φορες...οι 2-3 απ αυτες ηταν παλια στο ξανθιππης και στο μονης προδρομου...και αλλες 2 φορες τωρα που ειναι στο 71β,η τελευταια φορα στις 19/11

η κοπελα ειναι ερωτας...καθε φορα που τη βλεπω οταν ερχεται στο κρεβατι και την πασπατευω ,μου παιρνει λιγη ωρα να καυλωσω,τοσο πολυ που σαστιζω απ την τελειοτητα αυτου του πλασματος...

δεν εχω δει και ειμαι βεβαιος οτι δεν υπαρχει πιο αψεγαδιαστο κορμι σ αυτον τον πλανητη...

καθε τετραγωνικο χιλιοστο αυτου του σωματος ειναι απολυτα τελειο...

ειναι σαν ψεμα βασικα...σα ζωγραφια...

ειναι λεπτοκαμωμενη και λυγεροκορμη με αναλαφρο περπατημα και χορευτικη κινηση ,σαν ελαφινα...
σα μια μπαλαρινα...
εντωμεταξει την εχω ρωτησει αν γυμναζεται ή αν χορευει,ή αν εστω το εκανε στο παρελθον και μου χει πει οτι δεν εχει κανει απολυτως τιποταMoney Mouth

εχει το καταπληκτικοτερο σπασιμο μεσης που μπορει να φανταστει ανθρωπος...
ακομα και οταν καθεται απλα στα γονατα...

και οι τρυπουλες οταν στηνεται ειναι ενα αριστουργημα ,που καθε προσπαθεια περιγραφης του με λεξεις ειναι ιεροσυλια...

σ αυτο το ευθραυστο θειο κορμακι ,υπαρχουν και τα τελειοτερης ποιοτητας/υφης στηθη που εχω αγγιξει στη ζωη μου...μεγεθους απολυτα αρμονικου με το σωμα της...

βεβαια ολα αυτα μπορεις απλα να τα γαμησεις...που ελεγε κι ο σελιν...χαχαχα...

βαζεις τη ψωλαρα σου μεσα και τα ξεφτιλιζεις ολαΓλώσσα

το θεμα ομως ειναι οτι ενα τετοιο πλασμα δε σου(μου?) φτανει να το χαρεις στο 7λεπτο του μπουρδελου...ειναι για να το εχεις γκομενα και να το γαμας με τις ωρες...

γι αυτο και δεν παω συχνα στη ρενατα...

ενα αλλο βασικο θεμα ειναι η ασταθης αποδοση της!η ρενατα αλλοτε εχει καλη διαθεση και οι υπηρεσιες της ειναι ικανοποιητικοτατες και αλλοτε ειναι ελαφρως ξεπετα...

γενικα δινει την εντυπωση ιδιορρυθμης κοπελας(αυτο εκλαμβανω)...που πιθανον να εχει ψυχολογικα θεματακια,υστεριες κτλ...Χμμμ;φαινεται δυσκολος ανθρωπος...

τα προκαταρκτικα της ειναι κι αυτα αναλογα της διαθεσης της...ποτε ειναι καλα και ποτε απλα στον παιζει μεχρι να καυλωσεις...

οταν σε πιπωνει και κοιτας το στησιμο της στον καθρεφτη,ειναι μια εμπειρια ξεχωριστη,να το πουμε ετσιΕμμμμ

ενιοτε δεχεται και δαχτυλιασμα...

στο γαμησι καυλωνει,αρκετα μαλιστα θα λεγα καποιες φορες και ειδικα σε καποιες στασεις(σε στασεις που υπαρχει μεγαλυτερη επαφη,πχ ιεραποστολικο καυλωνει περισσοτερο νομιζω)...αλλα οπως ξαναπα τετοιο κοριτσακι δεν ειναι για να το γαμας 5 λεπτα...εμενα τουλχιστον μια τετοια αισθηση μου μενει καθε φορα...

σα μαλακια με βοηθεια θα το λεγα...γαμησι παντως οχι!

ισως αν χαλαρωνε λιγο και δεν τα κανε ολα ωστε να σ εχει ξεπεταξει στο 7λεπτο μαξ,να ταν αλλιως τα πραγματα...

τελευταια φορα ,χρονος παραμονης στο δωματιο 4'και 50'' !!!εφυγα με πιο πολλες καυλες απ οτι πηγα...δεν το συζητω!

αλλες φορες βεβαια ειναι καλυτερη...

παντως νομιζω οτι αξιζει να δωσεις ενα εικοσαρι για να γαμησεις αυτο το κορμακι...ετσι για να χεις και υλικο για μαλακια στο σπιτι...

ειναι η πουτανα που ολο την εχεις στο μυαλο σου και σκεφτεσαι να πας,αλλα δισταζεις γιατι ξερεις οτι δε θα ξεχαρμανιασεις και σκεφτεσαι "αχ γιατι να μη θελει να γαμηθει λιγο καλυτερα αυτο το μωρακι"...
...do you feel me? ΕμμμμΧμμμ;ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2011
τα ιδια περιπου και εγω.παλαια ημουν πελατης αλλα παντα με τα το σεξ κατι εμενε ανεκπληρωτο.βεβαια σε καθε τσαρκα περναω απο το 71 να την δω και να την χαρω αλλα μεσα δεν περναω.
το σωμα της ειναι πραγματικα 9,5/10
X
xaros1982
24 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δωρον αδωρον φιλε μου τετοιο κορμι...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2