Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 29 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βγαίνοντας στον πηγεμό για την Αλίκη,περασα και απο Βεργας το υπερυψωμενο ισογειο,τιποτε το αξιόλογο και απο Παιωνιου,μια στρουμπουλή ελληνιδα ,25αρα,χαμογελαστή.Στο Κνίδου ναυλοχούσαν οι βυζάρες της Λάουρας(δεν την εχω παρει ποτε) και επι του υπερωου ανεγραφετο "ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ 40 ΕΥ".
δΥΣΤΥΧΏς Η αΛΊΚΗ ΄΄ΗΤΑΝ ΚΡΥΩΜΕΝΗ και εμφανιστηκε η Λίνα,οπως μου είπε νεα στο χώρο,λογω κρίσεως.Ειναι μια ουκρανεζα νταρντανα,42αρα την κανω,1.72 περίπου,με καυλωτικο προσωπο και καλα πιασιματα,πολυ καλες και σφιχτες βυζαρες,και εξ ισου ωραιες μπουταρες.Μού περασε καπότα και αρχισε τσιμπουκακι,Για ακαποτο δε ρωτησα .δε βιαζόταν,αλλα εγω εχυσα σχεδον αμεσως ,λογω του οτι ειχα μερες να γαμήσω.Μονη της μου προσφερε τη θεα της μουνάρας της,σιγουρα αφηνει γλυφομουνι,πολυ μεγαλη μουναρα και της χαιδευα τα παντα .
Νομίζω ειναι πολυ εξελιξιμη και αξιζει να την επισκεφθούν οσοι τους αρεσει το στυλ αυτό.Πολυ δε ήρεμος άνθρωπος.Στο δρομο για την επιστροφή άκουγα στο ραδιοφωνο οτι ο Νταλαρας ειναι κι αυτος χωμενος στα κολπα με τους νταβατζηδες της τροικας ,εγινε λεει και τραπεζιτης.Ρε το μπούστη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού