Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το ονομα αυτης Αναστασια. Οχι ομως η Αναστασια "φετιχ", που πολυ ευστοχα και αναλυτικα εχει περιγραψει ο φιλτατος SPEED, την οποια γνωριζω και εγω, και της οποιας εχω γευθει τις υπηρεσιες στο Λεωνιδου και Ιασωνος στο επανω. Αυτην την Αναστασια πηγα χθες να βρω και μας προεκυψε η Αναστασια ξεπετα. Ειναι ελαφρως ψηλη, αδυνατη, προσωπο συμπαθητικο, ωραια ποδια αλλα στηθος μικρο, περιπου "ασσος". Οι δυο Αναστασιες εκτος απο το μαλι και την ηλικια ειναι σχεδον πανομοιοτυπες εξ ου και μπερδευτηκε ο φιλτατος greenside. Εκεινος μπηκε στις 7, εγω ημουν πιο ατυχος, εισοδος 6.15 περιπου. Μου ερεσε εξωτερικα και ειπα να δοκιμασω.. Τι το ηθελα... Μπαινει η μικρη στο δωματιο και ημουν ορθιος και ετοιμαζομουν να ζητησω αγκαλιτσες, οποτε με προλαβαινει και μου λεει να ξαπλωσω. Πρωτο ωχ. Αρχισαν οι πρωτες οσμες του "αρωματος ξεπετας". Πρωτη φορα ειναι λεω ας την αφησω να δω τι θα κανει. Ξεκιναει με γλειψιμο στις ρωγες μου (ευχαριστη εκπληξη) , τελεια λεω, δεν προλαβαινω να ολοκληρωσω την σκεψη μου και φευγει!!!!! Παει για πιπα. Εκει ερχεται η δευτερη εκπληξη, ξεκιναει πιπα ακα και γλειψιμο στους ορχεις (τελεια ξαναλεω). Της ζηταω να φερει το σωματης κοντα μου για να χαιδευω και να φιλαω κορμακι και κωλαρακι, το κανει. Κλεινω τα ματια να αφεθω στην απολαυση και πριν ξαναπρολαβω να ολοκληρωσω την σκεψη μου σηκωνεται και μου φοραει σκουφακι και με ρωταει πως θελω!!!!!! Η ολη φαση μεχρι στιγμης περιπου 1 λεπτο!!!!! Τι να σας γραψω τωρα, οτι αυτη η γυναικα κανει προκαταρκτικα?.... Της λεω στα 4 και μετα απο λιγα μεσα εξω και αφου ετοιμασθηκα πληρως για την ηρωικη εξοδο της λεω "κανονικα". Εκει επεσε η βομβα. Πρεπει να φυγω μου λεει αργησα!!!!! Εχω μεινει αναυδος!!!!! Εκει αρχιζει η "υποστολη". Με βλεπει που δυσανασχαιτω και ξαπλωνει. Ενω εχει ηδη αρχισει η "πτωση" καταφερνω να εισελθω και μετα απο λιγα μεσα εξω επερχεται πληρης πτωση (δεν ειμαστε ρομποτ, ανθρωποι ειμαστε και λειτουργουν τα συναισθηματα, και οσο πιο ευαισθητοι ειμαστε...). Κανει να παρει λιγο πιπα και μου λεει το κορυφαιο, αν θελεις να συνεχισω αλλα 10 euro!!!! Ολο εκπληξεις αυτη η κοπελα. Η ολη διαδικασια μεχρι στιγμης περιπου 4 λεπτα. Γιαυτο λεω οτι ο greenside σαν επομενος σταθηκε τυχεροτερος. Πρωτη φορα ακουσα γαμησι με ταξιμετρο. Δηλαδη αν εφτανα τα 12 λεπτα επρεπε να πληρωσω 30 euro. Καθως ντυνομασταν της λεω οτι αλλες κοπελες δεν βιαζονται, κανουν καλη εξυπηρετηση στους πελατες και εχουν πολυ δουλεια. Αγριεμενη (την εθιξα) μου λεει δεν με ενδιαφερει εμενα τι κανουν οι αλλες κοπελες. Αφου θελεις να κανεις 100 πασαρελες στο σαλονι και να περναει ο ενας (γιατι οι καλοι πελατες διαβαζουν, ενημερωνονται), συνεχισε λεω απο μεσα μου, γιατι απ εξω μου "στου κουφου την πορτα"... Εξαιρετικη περιπτωση σας την προτεινω ανεπιφυλακτα... ΥΓ.Πλακα κανω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού