Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 59 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα. Είχα καιρό να μπω στο site, αφού το βρήκα εντελώς αλλαγμένο και κώλησα. Λόγω κοπέλας και οικονομικής κρίσης είχα σταματήσει τα σπιτάκια. Αλλά τώρα θα τα κώψω γιατί ξενέρωσα. Σήμερα πήγα στην κοπελιά την Λένα για να φύγουν τα χοντρά αφού μόνος τώρα πια. Όταν βγήκε από το δωμάτιο άλλου την έκωψα κάπως αλλά μπήκα γιατί ήταν ωραία. Μέσα καλή με καλό στοματικό (που δεν τα κάνουν οι κοπέλες μας διστυχώς) χωρίς να διάζεται ιδιαίτερα, στην συνέχεια ανέβασμα από πάνω με καλό κούνημα και ωραία και αισθησιακά βογκητάκια. Μετά ιεραποσοτλικό (έχει λίγο καμπουρίτσα αλλά no promplema με καλό 2άρι βυζάκι και στητό) όπου αγκάλιαζε με πάθος. Κάπου εκεί ακούω ξερόβηχα απ έξω και τα βογκητάκια μαχαίρι. Και την πιάνει την δικιά μου η νευρικότητα, σηκώνεται και μου τι λέει. Και μου στήνεται στα τέσσερα. Λέω δεν θα βρίσω και τελειώνω λίγα δεύτερα μετά. Μέχρι να ντυθεί η τύπισσα, κι άλλος ξερόβηχας απ έξω πάλι. Λέω τι στο διάολο μπάζει από πουθενά? Και εκεί μου ζητάει συγνώμη και μου λέει ότι "δεν παίρνει αυτή όλα τα λεφτά" λες και είμαι εφοριακός και ήρθα γι' έλενχο. Παιδιά έχουμε κρίση αλλά άμα δεν μας αφήσετε να γαμήσουμε εσάς θα πονάει ο κώλος σας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Λένα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
30
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού