Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Άννα είναι καινούριο μιλφ απο Ρωσία.Είναι 35-40 ετών με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους,αδύνατη με μαυρισμένη επιδερμίδα απο σολάριουμ.Έχει όμορφο σώμα για μιλφ και χάνει παρά πολύ λίγο στην κοιλιά της.Αλλά σίγουρα έχει πολύ καλύτερο σώμα απο άλλα μιλφ που δουλεύουν στην συγκεκριμένη οδό.Τα βυζία της είναι δυαράκια και έχει γίνει επέμβαση με σιλικόνη για να είναι στητά και σκληρά.Να προσθέσω οτι έχει γαλανά μάτια πολύ όμορφα αλλά δεν γνωρίζω αν φορούσε φακούς.Εμένα αυτό δεν με χαλάει καθόλου.Στο σαλόνι εμφανίστηκε αρκετά φιλική και πρόσχαρη και φυσικά πέρασα αμέσως μόλις την είδα γιατί μου έκανε άμεσα κλικ.Έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις και την έφερα κοντά μου οπού και την έγλυψα για λίγο γιατί αυτή βιάστηκε να μου πει να ξαπλώσω.Άρχισε να γλύφει το σώμα μου και εγώ να χαιδεύω το μουνάκι της όσο μπορούσα.Σε στάση ακριβώς μπροστά στον πούτσο μου για να μην μπορώ να παίξω άλλο με το γατάκι της άρχισε να μου κάνει γυμνό τσιμπούκι.Τον ρουφούσε στο πλάι με τα χείλη της σαν να ήταν φυσαρμόνικα και αυτό με κάβλωσε.'Εγλειψε και αρχίδια καθώς και τους μηρούς μου με την γλώσσα της.Το τσιμπούκι της ήταν μηχανικό με χέρι σχετικά ικανοποιητικού βάθους.Βέβαια δεν ήταν τόσο ηδονικό όσο της Ανδριάννας,της Αλιόνας,της Μινέλας,της Νταινάς της Βουλγάρας κλπ αλλά πάντως η κοπέλα φαινόταν οτι προσπαθούσε.Το χαρακτηρίζω το τσιμπούκι της απλά καλό.Την γυρνάω σε στάση 69 και αντικρύζω μία πολύ όμορφη κωλοτρυπίδα παραβιασμένη.Το μουνάκι της ήταν ανοιχτό και καθαρό και άρχιζα να την γλύφω και εγώ.Έπειτα την έφερα κλασσικά απο πάνω μου όπου με καβάλησε κατακόρυφα χωρίς να έχει την πρόθεση να έρθει πιο κοντά μου.Έκανε ιππασία και έπειτα στην ίδια στάση άρχισα να την καρφώνω δυνατά και να την κάνω κούνια-μπέλα στον πούτσο μου.Μετά απο μερικά χτυπήματα μου είπε να κάνω πιο σιγά.Την γυρίζω σε πισοκωλλητό οπού την γαμούσα χαιδεύοντας τα όμορφα κωλομέρια της.Είχε σηκώσει λίγο παραπάνω την πλάτη της κατεβάζοντας κάτω την λεκάνη της απο το κανονικό για να μην είναι πολύ βαθιές διεισδύσεις.Βέβαια και πάλι κάτι κατάλαβα.Στο ιεραποστολικό για να μην ξαπλώσω πάνω της αναδιπλώθηκε βάζοντας τα πέλματα των ποδιών της στους ώμους μου και εγώ άρχισα να την γαμάω σε αυτήν την στάση.Μιας και δεν μου άρεσε τόσο πολύ αυτή η στάση την πήρα γονατιστά τοποθετώντας την πολλές φορές και πλάγια και παίζοντας και με το μουνί της.Στην συνέχεια την έβαλα να γλύφει τα αρχίδια μου και μόλις ήμουν έτοιμος να εκραγώ της είπα να πάρει τα χύσια μου στο στόμα της.Δυστυχώς όμως η κοπέλα στο φινάλε μου τα σκάτωσε καθώς άρχισε να τον παλινδρομεί πολύ δυνατά και έντονα και να ανεβοκατεβάζει και γρήγορα το στόμα της πάνω στο μοριο μου ανακόπτωντας την ηδονή μου.Δεν ξέρω αν το έκανε εσκεμμένα,θέλω να πιστεύω οτι το έκανε λόγω απειρίας γιατί μπορεί να μην έχει ξανακάνει ανάλογο πρόγραμμα.Πάντως με αυτό τον τρόπο σίγουρα δεν άδειασα όλο το φορτίο μου και τραβήχτηκαν κάποια φλόκια πάλι μέσα και μου ανέκοψε και την ηδονή.Τελικά έφτυσε στον νεροχύτη όσα φλόκια πρόλαβα και της έριξα και προσπάθησα να της εξηγήσω μιας και δεν μιλάει καθόλου καλά ελληνικά μιας και έχει ένα μήνα όπως μου είπε οτι στο τέλος πρέπει να τον βάζει στον στόμα της και να δέχεται τα χύσια.
Σαν επίλογο έχω να πώ οτι έχει την διάθεση να σε ικανοποιήσει αποφεύγωντας όμως κάποια πράγματα αλλά θέλει κάποια βελτίωση στον τρόπο που χειρίζεται κατά την εκσπερμάτιση το ανδρικό μόριο.Λόγω της ομορφιάς της και του χαρακτήρος της θα ξανατιμηθεί ελπίζοντας οτι αν έχει σκοπό να σταθεροποιηθεί θα πρέπει να βελτιώσει την τεχνική της.Θα της δώσω λοιπον μία δεύτερη ευκαιρεία γιατί δεν θέλω να την αδικήσω καθότι μπορεί να μην ήξερε καλά πώς θέλει ο πελάτης την εκσπερμάτωση.
ps: στην σχέση απόδοσης τιμής βάζω 6 γιατί ο οργασμός παίζει σημαντικό παράγοντα σε μία συνεύρεση και απο λάθος της μου ανακόπηκε αλλιώς αν το ήξερα και έχυνα πάνω της θα έπαιρνε σίγουρα μεγαλύτερο βαθμό.Αυτό το λέω για να μην την αδικήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2011
ρε την παλευετε?γλειφομουνι στα σκατα της φυλης??????????υπαρχει και πιο κατω επιπεδο καταντιας?????
23 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και βέβαια! Το γλυφομούνι-γλυφοκώλι στα milf-gilf του Μεταξιού!!!! Που καταντήσαμε λοχία!!!!!!
23 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εδω κανουν και χειροτερα αυτο σε πειραξε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3