Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Kατά τις 19:00 είχα ένα επαγγελμτικό ραντεβού και περνούσα από εκεί λίγο πριν τις 18:30. Λόγω απεριόριστης κάβλας ((c) Pitsi), σταμάτησα Μεταξουργείο, μπήκα σε 3-4 τα οποία δεν λέγαν μία και πάνω που είμαι έτοιμος να την κάνω, μπαίνω σε αυτό το μπουρδελάκι. Με βαριά καρδιά μιας και, από όσο γνώριζα μέχρι σήμερα, το συγκεκριμένο σπιτάκι φιλοξενεί πάντα κάτι 45άρες μπάζα. Με το που βλέπω όμως την πουτάνα εκπλήσσομαι! Για τα standards του μαγαζιού γαμάτη. Ρωσάκι, 22-23 ετών, ψηλό, καλό κορμάκι, ξανθούλα, γλυκό προσωπάκι, βυζόμπαλα 3άρια, κωλαράκι σένιο. 15 ευρώ και πάμε!

ΠΟΛΥ καλό τσιμπούκι. Ρουφηχτό και παίξιμο με τα δύο χέρια. Δεν σταματούσε, εγώ την σταμάτησα και την γυρίζω στα 4. Το σφυροκοπάω δυνατά, ΚΑΛΗ συμμετοχή, φοβερό στήσιμο, να έχεις θέα μια ροδαλή και στενή κωλοτρυπίδα! Λίγο πριν χύσω την γύρισα ανάσκελα γιατί είχε μουνάκι-μάγουλο!!! Γλόμπος εντελώς! Μόνο με την αίσθηση της ζεστής της μουνοτρυπούλας και το απαλό δερματάκι του εφηβαίου πάνω στο δικό μου, άδειασα τα μέγιστα!!! Αυτή να βογγάει καβλιάρικα, να μου χαιδεύει το στήθος και να μου ψιλοτσιμπάει τις ρόγες!

Έμεινα ΠΟΛΥ ευχαριστημένος. Κάθε μέρα από 18:00-0:00. Έτσι μου είπε. Για 15 ευρώ από τα καλύτερες φάσεις. Την συνιστώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2008
Όνομα κοπέλας
Τζένυ
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού