Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 145 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ψηνομουνα εδω και καιρο να ζησω την εμπειρια του 10ευρου και μετα τις κριτηκες που διαβασα για την Μαρια ,ηρθε η ωρα να το ζησω..
Μπαινω στον οικο απογευματακι,πληρωνω τα 10ευρω στη τσατσα και με στελνει στο πανω δωματιο που εχει το πλεονεχτημα οτι ειναι πιο ησυχο Μεγάλο χαμόγελο
Τα δωματια γεματα ,μετα απο κανα 10 λεπτο ερχεται το μωρο.Η Μαρια ειναι γυρω στα 35+ ,ξανθια με μετριο προσωπο αλλα συμπαθητικο χαμογελο,νταρντανα,με δυο βυζαρες χυτες και ωραιο χορταστικο κωλο για την ηλικια της.Εχει πλαδαροτητα στη κοιλια αλλα εμενα μου αρεσει σε αυτες τις ηλικιες.Με το που μπηκε με αρχισε στις αγκαλιες για να ζεσταθουμε αν και ειχε κλιματισμο που δουλευε στο φουλ,χαδακια φιλακια και χουφτωματα,μεχρι που εκατσε στο κρεβατι εγω ορθιος και μου αρχισε μια πιπα βαθια ,πολυ καλη πραγματικα ενω εγω χουφτωνα τις βυζαρεςΜεγάλο χαμόγελο Στην συνεχεια εκανε και ισπανικο Μεγάλο χαμόγελο
Μολις ημουν ετοιμος να εκραγω,την ξαπλωνω ,μου λεει πιασε οπου θες,κανε με οτι θες,σημαδι φυσικα πολυ θετικο.Της σηκωνω τα ποδια και αρχιζω χαλαρες διυσδησεις και συγχρονως σταματαω και παιζω με τα μεγαλα μουνοχειλα,αυτη με εσφηγγε στην αγκαλια της και με φυλαγε στο λαιμο με ενταση κατι που μου αρεσε.Μετα απο λιγο αρχισα το γρηγορο σφυροκοπημα μεχρι που εφτασα στο τελος Γλώσσα
Η Μαρια μου ειπε οτι επρεπε να ξαπλωσω κιολας για να μου κανει κολπα διαφορα,την επομενη φορα ισως της ειπα σημερα ημουν φουλ καβλωμενοςΜεγάλο χαμόγελο
Χαιρετηθηκαμε με φιλι στο μαγουλο και αποχωρησε.Νερο ζεστο με σαπουνι κανονικο και κλιματιζομενο δωματιο,πολυ καλυτερο απο πολλα μαγαζια της Φυλης.Το σεντονι ειχε καποιες τριχες πανω αλλα ηταν σε καλη κατασταση.Αλλοδαπους(ασιατες) παιρνει η κοπελα..
Συμπερασμα=Η κοπελα τιμαει με το παραπανω τα 10ευρω,θα την ξανατιμησω συντομα.
Η βαθμολογια μου εχει ορια οποτε μην μπερδευτητε ,παρκινγκ εβαλα 10 λογο οτι πηγα με μετρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
pistolero
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού