Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μολδαβη Βικυ(και οχι η γνωστη Ουκρανη)λοιπον αποψε για 50ε με 69 και γυμνο.Ειναι καστανοξανθη με κοντο καρε,γυρω στα 35 οπως την εκοψα σημερα απο κοντα,με μικρα κρεμαστα βυζια με μεγαλη πεταχτη ρωγα και κωλο μεγαλο,φαρδυ και ελαφρως κρεμαστο στο ορθιο αλλα πολυ ωραιο στημενο στα 4.Εχει πολυ ωραια ματια με εκφραστικο βλεμμα και μοιαζει με τη Ριτα Αντωνοπουλου.
Στο πρωτο περασμα που εκανα μου ειπε η τσατσα οτι στα προγραμματα μπορουμε να κανουμε καλυτερη τιμη και συγκεκριμενα το 69 απο 60ε στα 50ε.Ενταξει λογικο ας πουμε...
Οταν επεστρεψα τη λεω 50ε για το 69 και μου λεει κατσε να φωναξω την κοπελαΘυμόςΘυμόςΤεσπα ερχεται και μου λεει ενταξει με ενα υφος λες και τα 50αρικα αυτη τα παιρνει για την πλακα.Η Μολδαβη ρε πουστη μου ελεος...
Στραβα αρχισαμε λεω...

Μετα απο λιγο ερχεται στο δωματιο φαινομενικα χαμογελαστη,προσπαθω κι εγω να σπασω τον παγο,την ρωταω τι της εκανε ο προηγουμενος και τετοια...
Σκυβει οπως ειναι ορθια στο πλαι του κρεβατιου και μ'αρχιζει πιπα ετσι.Ψιλοκαλη αλλα δε με βολευε οποτε την ξαπλωνω μπρουμυτα για να κανω παιχνιδι.Αρχιζω να τριβομαι πανω της και μου λεει...εγω δε θα σε γλυψω πως θα καυλωσεις?Σκασε μωρη(απο μεσα μου)
Κατεβαζω τη μουρη στα κωλομερια παω να τη γλυψω και μου λεει οχι απο πισω...
Εν τω μεταξυ πουτσος στο 0% ως τωρα.
Τη γυρνω ανασκελα,ξαπλωνω πανω της,φιλια στο λαιμο ενω συγρονως μου τον παιζει και κατι παει να γινει εκει.Δοκιμαζω να τη φιλησω στο στομα και δεχεται και δειχνει οτι γουσταρει κιολας.Μμμμ καλα παμε λεω.
Κατεβαινω στο μουνακι για γλειφομουνι.Περιεργο μουνι με κλειστα εξωτερικα χειλη και χωσιμο βαθια της γλωσσας ωστε να βρω κλειτοριδα και μουνοχειλα,βαζω μεγαλη μαστορια ωστε να της παρω τον αερα,εκει γουσταρει πραγματικα τσιμπαει τα βυζια της,χωνει το κεφαλι μου πιο βαθια κα μου λεει...Ξερεις να γλειφει τελικα.Κι εκει που αρχιζει να με φτιαχνει μου λεει αντε ελα να σε γλειψω κι εγω τελειωνει ο χρονος.Καλα της λεω χαλαρωσε 50ε πηρες...Ναι αλλα σου'κανα εκπτωση λεειΘυμόςΘυμόςΠω πω εκει τρελαθηκα

Ξαπλωνω εγω ανασκελα για πιπα και πιανει την καποτα.Τι κανεις την λεω,δε θα κανεις γυμνο?...Γιατι στο φορεσα ακομα?απανταει..ο,τι με τρελενει σε μια πουτανα ειναι οταν απανταει σε ολα και κανει την εξυπνη.
Πιπα καλη με βαθια ανεβοκατεβασματα και χαϊδεμα αρχιδιων αλλα απο στυση τιποτα.Τι επαθες σημερα λεει εχεις κατι??...ελα ντε.Εκει καπου μου βαζει και την καποτα με εναν απαραδεκτο τροπο γεματο αερα μεσα.
Την λεω αστο το παιξω λιγο ενω αυτη ανταποκρινεται καλα πρωτα με αρχιδογλειψιμο και στη συνεχει με γλειψιμο στις ρωγες μου.Οπως ειναι σκυμενη πανω μου λοιπον την τραβαω και τη φιλαω στο στομα παλι και τη χωνω και γλωσσα και ενω της αρεσει με σταματαει αποτομα και λεει γελωντας...μη μου το κανεις αυτο θα σε δειρω αφου ξερεις δεν κανω τετοιαΝτροπή
Ωρε τρελα λεω(απο μεσα μου παλι)
Πολυ ωραιο στησιμο στα 4,προσπαθειες να μπω με το μπαλονι στον πουτσο μου και με στυση στο 30% ας πουμε.Δε βοηθαει καθολου και αυτη οποτε στηνεται απο κατω μπας και γινει κατι ετσι.Ψιλομπαινω αλλα τιποτα,το μουνι της με πεταει εξω.
Να στην παιξω να τελειωσεις λεει...Ελα κατσε πανω στη μουρη μου λεω τουλαχιστον να σε γλειψω και λιγο και να χυσω ετσι.Εβγαλα την καποτα,εκατσε πανω μου γυρισμενη προς τα εμενα δηλαδη,της εγλειψα και τον κωλο ετσι και μετα απο λιγο εχυσα.
Εβαλε γρηγορα το στρινγκ της και την εκανε.
Λιγο αργοτερα μολις ντυθηκα ειδα οτι ειχε πεταχτει και ενα παχυ φλοκι πανω στο καλο το μποτακι το BOSS.Οχι ρε πουστη...

Συμπερασμα....αυτο δεν ηταν γαμησι,αυτο ηταν περιπετεια.Και πλεον με πονανε τα πεταμενα 50αρικα.Η κοπελα δεν ειναι καλη επαγγελματιας,εχει την ταση να απανταει σε ολα,εχει φοβερο ταλεντο να σε ξενερωσει με μια κουβεντα και δε δειχνει να τη νοιαζει καθολου αν θα φυγεις ευχαριστημενος ή το ποσο πληρωσες.Βεβαια πρεπει να αναγνωρισω οτι εδειξε και καποια ανοχη σε καποια σημεια.Αλλα εγω ειμαι και ομορφαντρας και εκανε ας πουμε και την υπομονη της λιγοΚουλ...Οποτε δε μπορω να παρω κανεναν στον λαιμο μου.Με 2 λογια...ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ.Μην μπλεκετε καθολου καλυτερα με τη Βικυ ειναι πεταμενα λεφτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.416
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού