Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γλώσσα......μετα τη συλβανα,οι καβλες εκει......τι να κανω κανω ντου απεναντι στο οικημα για να σκισω το μαρακι.....το οποιο ετσι μικροκαμωμενο μου θυμιζε μια κοντη ξαδερφη που εχω στο χωριο που παντα ηθελα να γαμησω....πληρωνω και πριν γδυθω η πουτσα παλι ορθια...Χαμόγελομπαινω το μικρο και καρφωνεται στο καυλι που την απειλουσε.....δε ξερει σχεδον τπτ ελληνικα και ελαχιστα αγγλικα....αρχιζει γλυψιμο στα αρχυδια λεγοντας μου.....οοοο,μπικ καρυ,μπικ καρυ....προλαβε να γλυψει λιγο το κεφαλι πριν βαλει την καποτα και προσπαθουσε να το βαλει οσο πιο μεσα στο στοματακι της μπορουσε....Γλώσσα......ταυτοχρονα της χαιδευα το κωλαρακι και εγλυφα το μικρο βυζακι της......τη πηδηξα ιεραποστολ στην αρχη και μετα στα 4......η θεα απιστευτη μαγκες....μικρο στητο κωλαρακι,εβλεπα και τα 2 τρυπιδια και αρχισα να την καρφωνω με δυναμη....αρχισε να φωναζει και να τσαλακωνει το μαξιλαρι ενω που και που εβαζε χερι στη κοιλια μου μην τον χωσω ολο μεσα...το μουνακι της ειχε ανοιξει και δε ξεχωριζες τη κωλοτρυπιδα,ειχε γινει ενα με το μουνι!!!!!της εδωσα λεφτα για κωλο και με τρομο αρνηθηκε....στο τελος την πειρα στα ορθια οπου και εχυσα.....την προτεινω στους πολυ πετιτ λαβερςΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
bigpipis7
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
5.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού