Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λόγω μείωσης της τιμής στα 20 ευρώ είπα να να δοκιμάσω την Μαρία απο Ρωσία που δουλεύει τώρα τελευταία σε αυτόν τον οίκο την απογευματινή βάρδια μιας και δεν την είχα πάρει ποτέ μου.Η δοκιμή έγινε στα πλαίσια το προγράμματος που προσφέρει.Κάνει γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό,πρωκτικό που δεν δοκίμασα γιατί δεν ήθελα εγώ ,ισπανικό και 69.Στο σαλόνι περίμενε πολύς κόσμος ο οποίος αποχώρησε και έμεινα μόνο εγώ που πέρασα.Το δωμάτιο που πέρασα το οποίο και ήταν κοντά στο σαλόνι ήταν αρκετά σκοτείνο.Το πιο φωτεινό δωμάτιο είναι αυτό κοντά στην κουζίνα το οποίο και ήταν πιασμένο.Το άλλο δίπλα του κάπως παλεύεται.Αυτο που πέρασα εγώ είναι μακράν το χειρότερο απο άποψης φωτεινότητας. Η Μαρία είναι κοντή με ξανθά μακριά μαλλιά που μάλλον πρέπει να είναι περούκα γύρω στα 35 ηλικιακά αν και φένεται για πιο μικρή, κάπως χαμηλοκώλα και με μαλακά στην υφή μεγάλα στητά βυζιά.Η κοπέλα μιλάει κάπως καλά τα ελληνικά και μου είπε οτι έχει ένα χρόνο στην Ελλάδα.Η Μαρία δουλεύει βάση τυποποιημένου προγράμματος και αυτό φάνηκε απο το γεγονός οτι δεν δέχθηκε παιχνίδι στα όρθια και μου είπε να ξαπλώσω κάτω για να με αναλάβει αυτή.Σαν προκαταρκτικά μου έδινε φιλάκια σε όλο το κορμί με πολύ λίγη γλώσσα. Πιο πολύ τα φιλάκια της ήταν βεντουζωτά και στιγμιαία.Με ρώτησε για το τσιμπούκι και της είπα το θέλω ακάποτο.Πήρε και αυτή όπως και η άλλη κοπέλα που είχα πάρει πιο πριν την ίδια θέση μπροστά στον πούτσο μου για να μην μπορώ να πιάνω τίποτα άλλο πέρα απο τα μαλακά βυζιά της τα οποία και ζουλούσα! Η πίπα της ήταν μετρίου βάθους και με χέρι το οποίο και χρησιμοποιούσε να παλινδρομεί το όργανό το οποίο και έμπαινε κανονικά στο στόμα της.Σε προτροπή μου να γλύψει τα αρχίδια έκανε οτι δεν άκουσε και όταν επέμενα έβαλε τα χέρια της πάνω τους και πέρασε δυο τρεις φορές την γλώσσα πάνω για να συνεχίσει στην πίπα.Όταν της είπα για 69 πήρε μια άβολη στάση έχοντας το μουνάκι της αρκετά χαμηλά απο το ύψος του κεφαλιού μου και πάνω στο στήθος μου για να μην φτάνω να γλύφω καλά.Αφού είδα οτι δεν βολευόμουν τράβηξα την λεκάνη της με δύναμη στο ύψος που ήθελα να είναι.Εκείνη την στιγμή μου είπε "Όχι χέρια μέσα και ούτε και η γλώσσα μόνο απο πάνω"" Επομένως απότι κατάλαβα δεν πολυγουστάρει η συγκεκριμένη.Της τράβηξα μερικά γλυψιματάκια στην περιοχή και μετά απο λίγο μου φοράει καπότα για να αρχίσει το σεξ.Να τονίσω εδώ οτι στην διάρκεια της πίπας που μου έκανε και στο 69 ίσα που έβλεπα το μουνί της και τον πούτσο μου στο στόμα της.Μιλάμε για τόσο σκοτεινό δωμάτιο.Με καβαλάει πάνω μου οπού πήρε μία στάση αρκετά κατακόρυφη για να μην μπορώ να γλύφω τα βυζιά της.Την τράβηξα λίγο προς εμένα για να της ρουφήξω λίγω τα βυζάκια της και μου είπε "Απαλά για να μην κάνουν μελανιές!!" Μάλλον η συγκεκριμένη κοπέλα φένεται αρκετά ευαίσθητη σε μερικά πράγματα στο σεξ! Οι διεισδύσεις στην στάση αυτή δεν μπορούν να χαρακτηριστούν αρκετά βαθιές γιατι κατά κάποιον τρόπο με είχε κλειδώσει η ίδια ελέγχοντας το βάθος της διείσδυσης.Επομένως απο αυτό συνάγω οτι η συγκεκριμένη έχει αποκτήσει και αρκετή εμπειρία στο να ελέγχει κάποια πράγματα.Η επόμενη στάση ήταν η ιεραποστολική όπου εκεί χρησιμοποιούσε τα χέρια της κόντρα στο στήθος μου για να εμποδίζει τις πιο στενές επαφές.Δεν μπορώ να πω οτι φτιαχνόμουν αρκετά μόνο σε ρόλο γεωτρύπανου και έτσι την έβαλα για γλύψιμο.Πήρε πάλι την ίδια στάση αλλά το ρούφηγμα της ήταν τώρα πιο επιφανειακό και προσεχτικό με πολύ παλινδρόμηση με τα χέρια της που δεν μου αρέσει καθόλου.Έπειτα αφου της είπα οτι δεν μου αρέσει έτσι η πίπα και της είπα οτι την ήθελα κανονική τότε κατέβηκε στα αρχίδια και άρχισε να γλύφει αλλά με χέρι και επιφανειακά.Τελικά αυτό το κορίτσι στήνεται όπως το συμφέρει αυτό.Τελικά σκέφτηκα οτι το καλύτερο με την συγκεκριμένη για να μπορέσω να τελιώσω θα ήταν ένα ισπανικό.Και έτσι την έβαλα να μου κάνει μασάζ με τις βυζάρες της στον πούτσο μου παίζοντας τον και χτυπώντας τον και στα μαλακά βυζιά της.Εκεί κάπως σώθηκε η παρτίδα και με το ισπανικό κατάφερα και τελείωσα πάνω μου μιασ και ήμουν ξαπλωμένος κατα την διάρκεια του βυζομασάζ.Αφού με σκούπισε η ίδια με μαντηλάκι προσεχτικά (τονίζω οτι η κοπέλα είναι αρκετά ευγενική στο δωμάτιο) με αποχαιρέτησε και μου είπε οτι με περιμένει ξανά.
Σαν συμπέρασμα έχω να τονίσω οτι η εμπειρία χαρακτηρίζεται μέτρια λόγω σκοταδιού,αποφυγη κάποιων πραγμάτων και επιβολή τυποποιημένου προγράμματος.Σαν θετικά στοιχεία είναι η ευγένεια και το μασάζ με τα βυζιά της.Δεν θα ξαναυπάρξει δεύτερη επίσκεψη.Για μια δοκιμή κρίνω οτι η συγκεκριμένη κοπέλα αξίζει απο εκεί και πέρα παίζει ρόλο και η χημεία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού