Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στο μαγαζί παίζουν 2 κοπέλες. Η Κατερίνα και μία άλλη παχουλή και εκ πρώτης όψεως ατάλαντη.
Είχα ξαναεπισκεφτεί την Κατερίνα πριν από 5-6 μήνες. Τότε μου είχε κάνει αρκετά καλή εντύπωση. Οι Σέρβες γενικά μου έχουν βγει καλές με πολύ gfe διάθεση. Η Κατερίνα έχει (από ότι μου είπε εδώ και περίπου 2 μήνες) κοντύνει το μαλλί και το έχει βάψει πολύ πιο ανοιχτό ξανθό.
Η πίπα της είναι καλή (μόνο λίγο δόντι, περισσότερο από το αποδεκτό). Με προτροπή μου έκανε και λίγο deep throat. Χαϊδέματα και μπαλαμούτια σε τυπικό βαθμό. Δεν θέλει δάχτυλα στο μουνί της...
Αφού την πήρα για 3-4 λεπτά στην ιεραποστολική και σε πλαγιαστή στάση, της ζήτησα να στηθεί για κολαράκι. Δεν έφερε αντίρρηση αφού όμως έβαλε κρέμα. Η σούφρα της δεν είναι χαλαρή και το απολαμβάνεις. Δεν πρέπει να της αρέσει όμως η στάση αυτή, γιατί την ένοιωσα να βιάζεται κάπως. Αφού τέλειωσα δεν βιάστηκε να τραβηχτεί αλλά μόλις τραβήχτηκε (μάλλον είχε σφίξει την κολοτρυπίδα περισσότερο από ότι έπρεπε) μου έβγαλε απότομα την καπότα από τον πούτσο και τα χύσια πετάχτηκαν προς διάφορες κατευθύνσεις. Με λίγα λόγια η Κατερίνα τα έκανε λίγο μουνί. Τα χύσια έπεσαν πάνω μου στο σεντόνι και ποιός ξέρει που αλλού. Δεν έδωσε και πολύ σημασία όμως. Εγώ πάντως ενημέρωσα την τσα2 για το συμβάν και της είπα καλού κακού να αλλάξει τα σεντόνια.
Στο τέλος με αποχαιρέτησε και στα πλαίσια του επαγγελματικού marketing μου είπε πως όποτε θέλω μπορώ να ξαναπεράσω.
Το συμπέρασμα μου είναι ότι μετά από περίπου μισό χρόνο η κοπέλα έχει γίνει πιο τυπική, έχει χάσει την αυθεντικότητα που μου είχε κάνει αρχικά εντύπωση. Χωρίς να είναι κακή δεν με ικανοποίησε. Την βρήκα αρκετά "επαγγεματική" χωρίς αυτό το κάτι διαφορετικό που συνήθως ψάχνω όταν αναζητώ τον "αγοραίο έρωτα" και μάλλον δεν θα την επισκεφτώ ξανά. Κρίμα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
TestDrive
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2011
"Δεν θέλει δάχτυλα στο μουνί της..."

Περίεργο... σε κάθε τρύπα άφηνε.
Π
Πύρκαυλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1