Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βραδακι ηταν το πολυ 10 αν θυμαμαι καλα κ επαιζα μπιλιαρδο σε να μαγαζι στην φυλης.οπως κατεβαινα απο φωκαιας για αχαρνων να παρω λεωφοριο με πιανει μια καυλα κ μπουκαρω τυχαια σε να μπουρδελακι..2 αλβανοι περιμεναν ηδη κ μετα απο λιγο ξεπροβαλει το τσατσονι..μια μιζερη ξυνη κολογρια με χτυπημενο χερι.μας κοιταξε ειρωνικα λες κ ηταν καμια diva και χωρις να μας μιλησει φωναζει την κοπελα..και αμεσως βγαινει χαμογελωντας η αντζελα..ω θεε μου τι μουναρα!μια κωλαρα τουρλωμενη αφρατη αφρατη με λιγη κυτταριτηδα κατι που προσωπικα αν ειναι σε λογικα επιπεδα οχι μονο δεν με χαλαει αλλα με φτιαχνει κιολας..το μουνι της καλυπτε μια μαυρη στριγκαρα που μου ηρθε να την σκισω με τα δοντια και να την φαω.το βυζι αληθινο και κανονικο προς μικρο για τα γουστα μου κ το προσωπο μελαμψο,μαυρα μακρια μαλλια,κ μαλλον μαυρα ματια.αμεσως δινω τα 20 κ μπαινω.ο χορος σχετικα καθαρος αλλα θελει λιγο λιφτινγκ.μπαινει μετα απο λιγο η αντζελα με χαμογελο παλι τα βγαζει ολα,καθεται,μου φοραι το τσουτσου φερετζε κ αχιζει το τσιμπουκι.αδιαφορο θα λεγα.ουτε γλωσσα ενιωθα ουτε βαθυ χοσιμο ουτε τιποτα.την αφησα για κανα λεπτο να με γλειφει κ μετα πηγαμε στο ψητο.ιεραποστολικο για αρχη..καλη φαση..γουσταρα το γεγονος οτι με κοιτουσε στα ματια αλλα δν μπηκε καν στον κοπο να δειξει οτι το απολαμβανει κατι που με ξενερονει αρκετα..μετα την εβαλα στα 4 για να γκαζωσω λιγο αλλα κ για να χουφτωνω την κωλαρα της.καλα ηταν κ ετσι αλλα παλι δν ξετρελαθηκα.ηδηκα οταν μετα απο κανα 5 λεπτο αρχισε να βαραει ι τσατσα ξενερωσα πατησα νιτρο κ εχυσα.γενικα ουτε κρυο ουτε ζεστη.αξιζει να πας για το χουφτωμα και τον ηχο που βγαζουν τα κολωμερια οταν τα βαρας..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2008
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Πραιτωριανός
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
9
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού