Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
είναι γλυκιά, ομορφούλα, καλό παιδί, ευχάριστη, με γεμίζει θετική ενέργεια, είναι ευγενική μαζί μου, μου κάνει όλα μου τα χατίρια και περνάω πολύ καλά μαζί της.

Είναι το κορίτσι που ξεχωρίζω, το κορίτσι μου. Η σημερινή είναι η 5η φορά φέτος που βρέθηκα μαζί της και ήταν πολύ δυνατή όπως πάντα.

Με 30 ευρώ πέρασα στο δωμάτιο, σε απλό πρόγραμμα. Ο χώρος ήταν πάρα πολύ σκοτεινός, αλλά η ευγενική μαντάμ προσφέρθηκε να μου παραχωρήσει ένα πορτατίφ, το οποίο έφερε το κορίτσι μου μπαίνοντας στο δωμάτιο, το σύνδεσε στην πρίζα και έριξε άπλετο φως στο δωμάτιο. Έτσι πέρα από την σωματική επαφή είχα και οπτική.
Η Μάρα ομόρφυνε μιας που έχασε αρκετά κιλάκια και πλέον είναι φυσιολογική. Το κόστος βέβαια ήταν ένα ολίγο πεσμένο στήθος, και εγώ προσωπικά την προτιμούσα όπως ήταν παλαιότερα, και της το είπα, αλλά τι να κάνουμε.

Ξεκινήσαμε με χαδάκια στα όρθια, συνεχίσαμε ξαπλωμένοι στο κρεβάτι, πίπα για Όσκαρ με πολύ καλή περιποίηση στις μπάλες, από πάνω με πολύ ενεργή συμμετοχή από αυτή, πισοκολητό πολύ δυνατό, και φινάλε με ξαπλωτό πισοκολητό. Σε όλη τη διάρκεια οι κραυγούλες της ήταν αληθινές ή πολύ πετυχημένα αληθοφανείς.

Χαδάκια μετά το φινάλε, κουβεντούλα και αποχώρηση με πολλά χαμόγελα από μέρους της.

Πολύ GFE φάση, έχει βελτιώσει και την τεχνική της και το μέλλον της διαφαίνεται λαμπρό.

Κορίτσαρε μου νάσε καλά.

Αναμνηστική φωτογραφία φιλοτεχνημένη από τον καλό μου φίλο jo145.

http://imagerous.com/images2/94305242065763366943.jpg

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Μάρα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού