Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερα ηταν η σειρα της Βερονικας, τελευταια ολο την εβλεπα και την εκανα, οποτε σημερα αν και πηγαινα για αλλου την θυμηθηκα και εκανα τριπλα για αυτην, την βλεπω στην υποδοχη να μου χαμογελαει πονηρα και μπενω μεσα, τα κρεβατια παραμενουν αθλια.!! του διπλανου να το ακουω να τσιριζει αλλα και το δικο μου να με αποσυντονιζει κατα την διαρκεια την πραξης αισχος.!! Ενα γαμωστρωμα 150 ευρω εχει χ3=450, τα βγαζετε σε 2-3 μερες την Πουτανα μου.!!!Θυμός
Τεσπα.!
Η βερονικα με βρηκε ξαπλωμενο στο κρεβατι και βγαζοντας μονο το σουτιεν της εκατσε διπλα μου και αρχισαμε να χαιδευουμε ο ενας τον αλλον συζητοντας παραληλα μιας και ειχαμε καιρο να βρεθουμε, τα βυζακια της μου φανηκανε ποιο λαχταρηστα απο αλλες φορες, περνοντας στο επομενο λεβελ, εσκισε το φακελακι και περασε την καποτα αλλα καλτσα, πιπα μετρια με πολυ δοντι λεγοντας της αρκετες φορες οτι θα μου το χαλασει το εργαλειο, εφερε και την κωλαρα της στο πλαι οσο μπορουσε ποιο κοντα μου δεν μπορουσα να την ευχαρηστηθω, πιπα, πιπα πιπα ατελειωτη πιπα, νωμιζε θα με τελειωνε ετσι αλλα οχι, ανεβηκε κατευθειαν απο επανω μου και αρχισε καυλωτικα και αισθισιακα με αγγαλιες και φιλια να κουνιετε τελεια, λες και το γουσταρε πραγματικα, εκει καπου ενιωθα το σπερμα μου να κατεβαινει και σκεφτηκα ή τωρα ή αλαγη στασης, οποτε προτημησα να τελειωσω ετσι απλα με μια και μοναδικη σταση, καταλαβε οτι θα τελειωνα και με αγγαλιασε σφιχτα αναστεναζοντας και αυτη εχυσα μεσα της, σηκωθηκε αλλα χωρις να τον βγαλει απο μεσα της εμεινε για καποια δευτερα ετσι μιλοντα μου, και συνεχιζοντας να της χαιδευω την μεταξενια επιδερμιδα της, αποσυνδεθηκε, ντυθηκε, αποχερετηστηκαμε και στο επανηδην
Βερονικα τελεια κα παυλα, παραμενει σταθερη αξια στον χωρο, αντε να την δουμε και σε στουντιο γμτ.!
Αντε να παει και ο prince του μυλου να μαθει τι εστι Βερονικα...Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.294
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2011
Που να πήγαινες άραγε.........?
Χαχαχαχαχαχαχα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1