Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Άννα (Τζούλια) την είχα δει σε studio, μου άρεσε, αλλά όταν ξαναπήγα είχε φύγει. Την ξανάδα εδώ αλλά η ουρά έφτανε έξω....Λύπη
Αυτή τη φορά στάθηκα τυχερός...δεύτερος στο σαλόνι, ο πρώτος έφυγε και ξανάρθε και τσάάάάκ....χώθηκα στο 1ο δεξιά. Άνετο δωμάτιο. Μού'φυγε και το άγχος της καθαριότητας. Όλα έτοιμα λοιπόν, αναμένοντας τη ξανθιά γαζέλα...
Μπαίνει, χαιρετούρες και συστάσεις να σπάσει ο πάγος και νά'σου στο στόμα μου μπροστά δυο στήθη ποίημα. Τα χούφτωσα με τρυφερότητα και τα απόλαυσα! Έξω στο σαλόνι γινόταν της πουτάνας, γιατί μια παρέα (να μη χαρακτηρίσω....Θυμός) ούρλιαζε, χειροκροτούσε και τό'χε κάνει κερκίδα! Δε γαμούν που δε γαμούν, να τη "σπάσουν" και στους μέσα. Πως δε βγήκα με τον πέοντα κρεμάμενο να τους προγγήξω...
Με όλη αυτή την οχλαγωγία + το προηγούμενο που έριξα σε studio, ο μικρός παρέμενε μικρός, ακόμη και στις φιλότιμες προσπάθειες της Άννας. Η εισχώρηση εκ των όπισθεν έγινε με μέτρια στύση. Το πλάσμα αυτό όμως και νεκρούς ανασταίνει. Λίγο η θέα του εκπληκτικού της πωπού, λίγο ο τρόπος που με κοιτούσε στον καθρέφτη....μου ξύπνησε το θηρίο και συνέχισα με εναλασσόμενους ρυθμούς, έχοντας απίστευτη αίσθηση του κόλπου της (άνευ κρέμας!), ενώ σε κάποιες στιγμές εκείνη έσκουζε απ'τον πόνο. Αλλαγή στάσης, από πάνω της να τη χαζεύω, ώσπου ήρθε η στιγμή που της εναπόθεσα τις τελευταίες ρανίδες του σπέρματός μου...
Μου άρεσε που στο τέλος μιλήσαμε για την αποστροφή που έχω στα μπουρδέλα λόγω έλλειψης καθαριότητας και επιπέδου κόσμου και μου τόνισε απόλυτα και ξεκάθαρα, ότι στο συγκεκριμένο τα προσέχουν όλα. Έτσι ένιωσα κι εγώ... Σημαντικό δε, ότι δεν μας ενόχλησε η (μπριόζα) υπηρεσία, αν και κάναμε λίγο παραπάνω απ'τον συνήθη χρόνο. Αν επέβαλε και λιγάκι την τάξη στο σαλόνι θα ήταν όλα super.
Ωστόσο λυπάμαι για την συμπεριφορά των 4, ειδικά όταν έκραξαν δια βοής τον μικροκαμωμένο κύριο που βγήκε απ'το δωμάτιο, πριν εισέλθω. Βλέπεις, γίνεσαι μάγκας όταν είσαι με άλλους 3..... μόνος σου όμως...Μιμίκου!!! Ντροπή γιατί δεν ήταν και 20άρικα.
Κλείνοντας να αποδώσω τα εύσημα στην Άννα που πραγματικά, της αξίζει η παρομοίωση το διαμάντι της Φυλής. Εμφάνιση, συμπεριφορά, θέρμη και επαγγελματισμός υψηλού επιπέδου. Κι η υπηρεσία πολύ φιλική και οικεία, αν και ολίγον υπερβολική, γιατί έχει το ίδιο ρεπερτόριο με όποια κοπέλα δουλεύει. Συμπαθέσταστη πάντως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
11.736
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, Sproxe Garsia, Jim25jim

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2011
Για την Αννα τα εχουμε πει ειναι αρκετα καλη αλλα εχει ενα ταβανι και ως εκει....Οσο για την τσατσα Ευα που προφανως θα ειδες ..ας μην εμπαινες μεσα και θα σου λεγα εγω τι θα σου κατεβαζε πισω απ την πλατη σου....
07 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για την Άννα δε με νοιάζει το ταβάνι. Αν είναι με τόσες εταίρες να περιμένω να πιάσω ταβάνι με κάποια, πάει...χάθηκα! Με καμία πάνω από 4-5 φορές. Μετά γίνεσαι αγαπούλης με την κακή έννοια. Για την Εύα, έλεγε δεν έλεγε..αδιάφορο. Κι εσύ μπορείς να λες "το μαλάκα τον Μυστήριο..", so what? Ας περνάμε καλά και αρχίδια έχουμε να γράφουμε.
08 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όσον αφορά τον τίτλο "διαμάντια", φαίνεται σε επηρέασε η cult μορφή του Δημήτρη... ;)
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3