Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επισκεψη εγινε ξημερωματα σαββατου προς κυριακη στις 02.15 .Για να πω την αληθεια η ιωαννα με τραβηξε κατευθιαν...
ειναι κοντουλα(1,58 περιπου) με μαυρο μαλακι μεχρι τους ωμους κανονικο σωμα αλλα πολυ σφιχτο λογο ηλικιας(20ετων) μικρα βυζακια κ υπεροχο κωλαρακι το οποιο εδινε.το δωματιο αθλιο παντου βρωμιες χαρτια κ προφυλακτικα ενω το σεντονι ειχε χυσια ,φωναξα την τσα τσα κ της λεω ελα να δεις μου λεει ναι τι τρεχει , της λεω δεν βλεπεις τιποτα οχι μου κανει , της λεω μαζεψε τα χαρτια κ αλλαξε σεντονι(το εκανε) μωρε το μπεταντιν τους μαρανε...αληθεια δεν υπηρχε σαπουνι στο δωματιο μονο μπεταντιν...ερχεται η ιωαννα στο δωματιο δουλευει μια εβδομαδα κ ειπε οτι ειναι 20 αλλα μαλλον ειναι μικροτερη....ηταν τρομερα αμηχανη κ συναχομενη....αρχισε να μου τον παιζει πολυ αγαρμπα την σταματησα ,προσπαθησε να μου βαλει προφυλακτικο κ το τρυπησε , ζητησε απο την τσα τσα αλλο κ το περασα εγω....αρχισε πιπα πολυ αγαρμπη κ της ζητησα να κανουμε 69 ,ειχε ωραιο κ καθαρο μουνακι με πολυ μικρα μουνοχειλα , πρωτη σταση απο πανω κ αφου ειχε βαλει παρα πολυ κρεμα κ δεν αισθανομουν τιποτα μια φορα μαλιστα μου βγηκε κιολας , την γυρισα στα τεσσερα κ αφου την γαμησα λιγο πισοκωλητα της ζητησα κωλο , πηρε μια πολυ μεγαλη δοση κρεμας κ της τοποθεησε στον πουτσο μου , ξενερωσα ασχημα αλλα τελικα καταφερα να τελειωσω.....με κοιτουσε σαν τα παιδακια που τα μαλωνεις κ περιμενε να δει τι θα της πω , φαινοταν τρομαγμενη δεν ξερω γιατι...δεν το εχει με τιποτα , την λυηθηκα της χαιδεψα τα μαλλια της εδωσα ενα φιλι στο μετωπο κ της ειπα να βρει αν γινεται μια αλλη δουλεια...καμμια συμμετοχη κ πολυ απειρη ...δεν θα ξαναπερνουσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.076
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2011
Κοιτουσε τρομαγμενη και δεν καταλαβαινες γιατι ? Αν εσυ ησουν 18 και σε πηγαιναν σε μια ξενη χωρα να σε γαμανε αγνωστοι για 10 ευρω πως θα κοιτουσες ?
06 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φαντάζομαι με τον ίδιο τρόπο που θα κοιτούσες αν σε γαμούσανε και για 100...

Είναι κρίμα πάντως και είναι αλήθεια αλλά και οι μεγαλύτερες πορνοστάρ κάπως έτσι ξεκίνησαν.
Π
Πύρκαυλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2