Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 29 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αλίκη την γνωρίζω τουλαχιστον 6-7 χρόνια....
την πρωτογνώρισα σε ενα "μασατζιδικο που φραπάς" του κέντρου. Μετά μεταπήδησε για μικρό χρονικό διαστημα σε ένα μασατζίδικο "που γαμάς", και στη συνέχεια άρχισε να δουλευει στα μπουρδελα (Περγαμου , Διδυμου κτλ)...
Σε μπουρδελο δεν ετυχε να την παρω ποτέ...
Ηταν παντα καλή επαγγελματιας, ηρεμη, γλυκιά , καθαρη και φιλική κοπέλα.
Εχει παρει καποια κιλά που δεν της πανε και πολύ αλλά εξακολουθει να ειναι σεξυ.
Ειναι περιπου 50 ετών, Μολδαβη (οχι Ουκρανεζα), ψιλή με μικρό στηθος, ντραρτνανογυναικα και το μεγαλο της ατού ειναι η φοβερη της κωλαρα....την οποια δεν δινει όμως..Λύπη
Εχει καρε μαλλι καστανό.
το σπιτακι της προυσης παντα καθαρό , ηρεμο και η ελληνιδα τσατσά απο τις καλυτερες και ευγενικοτερες της πιατσας.

Περασα στο δωματιο δινωντας 20ευρω, το δωματιο ηταν πεντακαθαρο, τα σεντονια επίσης και η τηλεοραση επαιζε τσοντουλα.
Η Αλικη πηγε εκανε μπανιο και μετα ηρθε σε εμενα.
Ξεκινησε με φιλια και γλυψιματα σε ολο το σωμα , οταν λεμε σε ολο παντου, λαιμο στομα, ποδια, χερια , στηθος κτλ...με εγλειψε απο πανω μεχρι κατω. ολη εκεινη την ωρα εγω την δαχτυλιαζα ενναλαξ στις 2 τρυπες της...
στην συνεχει μου εκανε ενα πολυ καλο στοματικο σε πεος και αρχιδια και μετα ξεκινησε ο αγωνας με παρα πολυ καλη συμμετοχη εκ μερους της. πρωτα αυτη απο πανω , μετα εγω απο πανω και τελος την εβαλα στα 4 για να εχω θεα την υπεροχη κωλαρα της, το τελος ηρθε με εκει αφου πρωτα εβγαλα το προφυλακτικο και την εχυσα στα κωλομαγουλα.
Πρεπει να εκατσα τουλαχιτον 20 λεπτα στο δωματιο, και η Αλικαρα δεν βιαστηκε καθολου. Σουπερ επαγγελματιας και value for money!
Συστηνεται ασυζητητή σε ολους τους μιλφο και γκρανυ λάτρες. Ειναι must!
Οι υπολοιποι που θελους νεαρές η κοπελα με μεγαλα βυζια ας μην περάσουν καλυτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.507
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2011
και μετα ξυπνησες...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1