Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με 14 (μέχρι σήμερα) κριτικές η Γιάννα θα πρέπει να είναι από τις πιο πολυσυζητημένες κοπέλες στο site. Ότι και να γράψω δύσκολα θα προσθέσω αξία και πιθανό να κουράσω, για αυτό θα είμαι συνοπτικός. Γιάννα, ουκρανή, γύρω στα 22-23, συμπαθητικό πρόσωπο μάλλον γλυκό και τυπικά σλάβικο, μαλλιά καστανόξανθα σε κότσο, σώμα συνολικά μέτριο και λεπτό, μικρό και σχετικά χαλαρό στήθος, μικρός ποπός. Συνολικά μια εμφανισιακά μέτρια αλλά συμπαθητική κοπέλα, αν δεν είχε όνομα για το service της δύσκολα θα την επέλεγε κανείς με τόσες αντικειμενικά ομορφότερες στην περιοχή. Όμως στο δωμάτιο είναι από τις καλύτερες αυτήν την περίοδο. Είναι χαρωπή και μάλλον στον κόσμο της. Προκαταρκτικά αρκετά με χάδια και φιλιά στο σώμα, πίπα ελεύθερη πολύ καλή, γλύφει τα πάντα τριγύρω, σε τελειώνει άνετα. Να αναφέρω ότι μάλλον έχει βελτιώσει την πίπα της σε σχέση με όσα έχουν γραφτεί γιατί εμένα γενικά δεν με ζόρισε. Στον αγώνα όλες οι στάσεις χωρίς βιασύνες ή μα-μου, δέχεται δάχτυλα στο νινάκι της και επίσης τα πιπιλάει στο στόμα της. Τελείωμα ελεύθερο στο στόμα με άψογο στράγγισμα, μιλάμε συνέχιζε να ρουφάει για να βγάλει και την τελευταία σταγόνα. Στο τέλος έκανε και ένα αστείο φτύσιμο στο νιπτήρα, με τόσα που ρουφάει κάθε μέρα το έχει και αυτό τελειοποιήσει και το έκανε θέαμα. Χαμογελώντας ντύθηκε και χαιρετηθήκαμε. Πήγα να την συναντήσω με όσα διάβασα γιατί είναι όντως τολμηρή και ξεχωριστή. Την συστήνω για μια εμπειρία, είναι παλμαρέ περίπτωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού