Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από ένα δυνατό βράδυ με παρα πολύ ποτό κ διασκέδαση μαζί με ένα καλό φιλαράκια αποφασίσαμε να κάνουμε μια τσαρκα κ για να ξεμπουκωσουμε μιας κ αποτελεί παράδοση με τον συγκεκριμένο!
Κ αφού γυρίσαμε όλη την κασσανδρας αυτός κατέθεσε στον έρωτα του την Νικόλα στο κασσανδρας 6!
Έτοιμος ήμουν κ εγώ αλλά το μυαλό μου ήταν στην ολγα η αλλιώς πρώην ταμαρα κ κρατήθηκε!η ώρα 6:40 το πρωί ξημέρωμα 28 κ οδηγαμε σαν τρελοί για Λιοσίων.
7:10 τροφωνιου κ από τα 4 τα 2 τα ισόγεια κλειστά. Κρίμα. Παει η ταμαρα. Έπρεπε όμως να καταθέσω. Κ έπρεπε να έχω επιτυχία σε μια βιαστική απόφαση. Ανεβαίνω με θάρρος τα σκαλιά στο 13 άνω. Γενικά έχω ξανά καταθέσει
Πιο παλιά στο πάνω κ δεν είχα απογοητευτεί άρα υπήρχε μια ελπίδα για κάτι καλο.μπαινω μέσα λοιπόν κ πέφτουν πάνω στη σοφία.
Η σοφία είναι ένα pro gilf από Ρωσία μέτριου αναστηματος με ξανθο κοντό μαλλί αγοριατικο(λίγο ανακατεμένα) με ωραία πεσμένα βυζια μεγάλα καλή κολαρα κ όμορφα πόδια για την ηλικία της. Φάτσα μέτρια αλλά προστυχη.
Τσατσα δεν βγήκε αλλά μάλλον δεν πρόλαβε γιατί εΠεσα πάνω στο μεγαλοΜωρο.
Αφού μου μίλησε σε καβλοελληνορωσικα κ μου έλεγε ότι έχει μεγάλη εμπειρία στο γαμισι κ ότι θα περάσω ωραία με γίνει κ μπαινω.
Μπαινω δωμάτιο κ βλέπω την Τσατσα να σβουγγαριζει. Μάλλον ο προηγούμενος τα κανε χάλια.
Γδυνομαι Ξαπλαρω κ περιμένω. Το δωματιο καθαρό θα έλεγα τα σεντόνια λίγο δουλεμενα.
Ήχος απο γοβακια κ τελειώνουν όλα. Ανοίγει η πόρτα κ μπαίνει το μωρό. Γκεια σου καβλιαρη μου μου λέει κ ξαπλώνει. Αρχίζω κάτι γλυψιματα στα βυζια κ κάτι χουφτωμα στην κολαρα ενώ αυτή χαϊδεύει ας ίδια κ οργάνωση απο κατα κ περνά την κάποτα στην όρθια κ σκληρή ψωλη μου. Αυτό ήταν. Με είχε καβλωσει. Η χημεία μας κολλησε. Αρχίζει μια πιπα καλή δυνατή σε ρυθμό με αρκετες προσπάθειες για λαρυγκι. Αφού είδα ότι τραβάει αργίας ένα απαλό γαμισι του στόματος της κρατώντας της το πρόσωπο. Όλα καλά με μεγάλη συμμετοχή κ απο τους 2.
Της τον βγάζω απο το στόμα κ της λέω χαϊδεύοντας της απαλά κ ρυθμικά την κλειτοριδα της:έλα να σε γαμισω Καβλα.
Ανοίγει μπουτια κ της τον βάζω δυνατά. Μεγάλο μουνι κ δουλεμενο. Κραβγες καλές αυτή με ρωσική προφορά. Αισθησιακο γαμισι κ χουφτωμα ελεύθερο με οδήγησαν σε μια φανταστική εκτονωση.
Λίγη κουβέντα με πολλά χαμογελά κ αναχώρηση.
Η σοφία είναι μια καθαρή γυναικα. Φοράει ένα κορμακι που δεν το βγάζει για να μην φενονται τα κιλακια!ειναι κοντά 50.αλλα δεν έχει σημασια. Πέρασα τέλεια μαζί της. Αν δεν σας αρέσουν τα gilf μην πατε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού