Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας μαγκες!!Οσο καλυτερα μπορω θα περιγραψω την εμπειρια μου με τη Μικη Κουλ
Ξεκιναω απο το σπιτι με προορισμο το μπουρδελακι Φυλης 92β ,με μπερδεμενες σκεψεις λογο της καταστασης που επικρατει και με αρκετη νευρικοτητα αλλα καβλομενος να παρω το κωλαρακι της Μικης !!
Φτανω στη πορτα και ανοιγω τη πορτα,3 πραγματακια θα με σταματαγαν μονο=
1)Η πολυκοσμια,τις προαλλες δεν χωραγαμε στο σαλονι.
2)Αν μυριζε εντονα,γιατι συνηθως μυριζει εκει μεσα .
3)Διαθεση της κοπελας στο σαλοναρισμα.
Μπαινω,διαπιστωνω οτι ειμαι μονος και κατι σπανιο για το μαγαζι δεν μυριζε..Ωραια λεω,στο καπακι η τσατσα μου παρουσιαζει τη Μικη και αναφερει το γνωστο φουλ προγραμμα,δινω το μπλε μαρουλι και παω προς στο δωματιο για να προετοιμασω το μικρο πιστολια Κουλ Ενα θεματακι με τη καθαριοτητα την εχω οπως ολοι πιστευω και μολις μπηκα στο δωματιο στο βαθος ξενερωσα,πρωτα επειδη ηταν σκοτεινο,εψαχνα να βρω διακοπτη αλλα ματαια,κρεβατι μικρο με σταμπες πανω στο σεντονι εφαγα τη πρωτη ξενερα γιατι δεν θα ξαπλωνα για να με καβαλησει το μωρο.Επισης στο νυπτηρα ισα ισα μπορεις να πλυνεις τα χερια σου Money Mouth
Περιμενω στο ορθιο με νευρικοτητα το μωρο, με μετρια στυστη του πιστολια και μετα απο 5 λεπτα σκαει το μωρο.Συστηνομαστε,της κανω κανα δυο κοπλιμεντα για να σπασει ο παγος και της αναφερω ευγενικα οτι δεν θελω ακαποτο..
Η Μικη απο κοντα=μαλλια κατευθειαν απο κομμωτηριο με μαυρες ανταυγες,προσωπακι ομως σπασμενο για την ηλικια της αλλα γλυκο,ειχε βγαλει ερπη πανω στο χειλακι της.Βυζι πολυ καλο μαλακο αλλα στητο και ωραιο σωμα με καλο κωλαρακι.
Ανεβαινει στο κρεβατι και καθεται στα τεσσερα,εγω στο ορθιο προετοιμαζομαι οτι δεν θα εχει προκαταρκτικα,μου φοραει τη καποτα ενω εγω δεν ημουν σε πληρη στυση και αρχιζει ενα κλαρινο πολυ καλο,λεω εδω ειμαστε θα ξεχασω τη gfe φαση σημερα,αρχιζα να πιανω βυζακιμετο ενα χερι και περασα το αλλο χερι μου στο μουνακι της που ενιωσα να πιανω μεγαλα μουνοχειλα ενω εβλεπα το κωλαρακι της στο καθρεφτη αλλα και τα ωραια δαχτυλακια του ποδιου της Μεγάλο χαμόγελο
Μολις φτανω σε ικανοποιητικη καβλα της λεω ξαπλωσε,ξεκιναω χαλαρες διεισδυσεις στο μουνακι της ,αυτη με κοιταγε λαγνα οσο μπαινοεβγαινα μεσα της αλλα δεν καταλαβαινα πολλα,ισως το πιο ανοιχτο μουνι που εχω γαμησει ,λεω τωρα θελω το κωλαρακι σου μωρο και την γυρναω στα τεσσερα ομως πριν βαζει ενα τονο κρεμα στο κωλι της και στο καβλι μουMoney Mouth,στυνεται και αρχιζω να σφυροκοπω με δυναμη,μαγκες εδω κολλαει ο τιτλος,πηγαδι,σαν τρυπα του μετρο που ανοιχτηκε απο μετροποντικα Γλώσσα,πρεπει να εχει φαει απο μικρη πολυ πουτσα,εδινα δυνατα και εκει φανηκε οτι το μωρο το εχει,με κοιταγε λαγνα απο το καθρεφτη και επαιρνε εκφρασεις πορνοσταρ,πολυ καλη και στο στησιμο αλλα λιγο το πηγαδι λιγο οι σκεψεις για μερεντα ,λιγο η κρεμα που με ειχε γεμιση,την γυρναω κανονικα,της λεω μωρο θελω να σε βλεπω και να χυσω το μουνακι σου,ξαπλωνει,φερνω τα ποδια της ψηλα,δυνατο σφηροκοπημα μεχρι που εχυσα μετα απο λιγο αλλα δεν ευχαριστηθηκα το χυσιμο λογο μην αντιστασης απο τη κρεμα,οσο στραγγιζα μεσα της κοιταξα και διαπιστωσα οτι ειναι τοσο ανοιχτει που σε λιγο θα μπαιναν και τα αρχιδια μεσα Γλώσσα(που λεει ο λογος)βεβαια η συμμετοχη της ηταν αρκετα καλη,επαιξε καλα το ρολο της...
Μολις βγαζω τη καποτα ειχα παντου κρεμα,στις πουτσοτριχες,στα αρχιδια στα χερια,μου λεει ψιλοαπολογιτικα οτι εβαλε πολυ κρεμα,πιασαμε κουβεντα περι κωλου,μου ειπε οτι καποιες φορες βαζει και ξυλοκαινη γιατι ποναει και πανω εκει λεω κατσε να της πεταξω κατι περι ακαποτα να δω τι θα πει, σε σχεση με κατι που ειπε σε συναγωνιστη.Της λεω να προσεχεις με τα ακαποτα νεα κοπελα εισαι,μου λεει ευγενικα οτι προσεχει ,παει καθε εβδομαδα γιατρο(τα συμπερασματα δικα σας).Ετσι με αυτα χαιρετηθηκαμε και εφυγε απο το δωματιο.
Τα συμπερασματα με τη δικη μου οπτικη,αναμικτα=ομορφη κοπελα που αδικητε σε αυτο το χωρο,εχει ενα θεματακι με μουνι-κωλο,πολυ ανοιχτη σε 5-6 χρονια πως θα ειναι;Γλώσσα
Ο χωρος χαλια,ειναι 1χρονου μαγαζι και μοιαζει με τα παλια..Υπηρεσιες κοπελας=
Καλη,δεν ειναι αδιαφορη,προσπαθει και το εχει σχετικα αλλα κραταει μια αποσταση απο το πελατη,ισως λογο πρωτης επισκεψης να ειναι,παντως εμαθε καλα σχετικα να μιλα Ελληνικα .Οσον αφορα τα θελω μου,δεν εκανα την αγαπημενη μου σταση επειδη δεν ηθελα να ξαπλωσω,οπως και οτι δεν εγλυψα βυζακι που μου αρεσει, γιατι ηξερα οτι κανει τελειωτικα,ολο αυτο μου προκαλεσαι νευρικοτητα που σε εμενα μεταφραζεται παραδοξως σε γρηγορη σχετικα εκσπερματωση..Η τσατσα ευγενικη δεν ενωχλησε,ετσι και αλλιως δεν υπηρχε θεμα χρονου.
Αν θα ξαναπηγαινα,σιγουρα αν δουλευε σε καλυτερο μαγαζι,με αυτες τις συνθηκες ισως ξαναπαω.
Αυτα ελπιζω να μην σας κουρασα,να ειστε καλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Μίκη
Υπηρεσίες
pistolero
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2011
"καλη και στο στησιμο αλλα λιγο το πηγαδι λιγο οι σκεψεις για μερεντα"

Ξεκινάς με λάθος τακτική τον πρωκτικό έρωτα φίλε pistolero.
Αν φοβάσαι μην εξορύξεις μερέντα, ξενερώνεις και χάνεις το παιχνίδι από τα αποδυτήρια.
Το κόλπο είναι να αποζητάς να βγάλεις μερέντα και να πασχίζεις να φτάσεις όλο και πιο βαθειά ώστε να εκπληρώσεις τον στόχο σου.
Κατ' αυτόν τον τρόπο δεν αποσπάσαι από κάτι άλλο οπότε τα δίνεις όλα στο γαμήσι και αν την βγάλεις και έχει μερέντα έχεις ήδη προετοιμαστεί ψυχολογικά οπότε δεν σε πειράζει.
Αν πάλι την βγάλεις καθαρή εκπλήσσεσαι θετικά, με αποτέλεσμα να απολαμβάνεις ακόμα περισσότερο την μετεεκσπερματική περίοδο ;)
Βουρ στην μερέντα λοιπόν!
Π
Πύρκαυλος
05 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε Ροκαβλον εχεις δικιο στη παρατηρηση σου ,ξενερωσα με τη κρεμα ,ευτυχως δεν ξεκαβλωνω ευκολα.Οπως εχω πει δεν ειμαι φαν του κωλου, αλλα τη συγκεκριμενη ηθελα να τη παρω και απο κωλο.
Να τονισω επισης για τη πιπα ,οτι ηταν παθιαρικη με ενταση και χωρις δοντι και συγχρονως επαιζε καλα με τις μπαλες..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2