Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και είχα διαβάσει πολλές καλές κριτικές για την Νικόλ και μου κίνησε την περιέργεια,εν τούτοις την είδα πρώτη φορά μόλις στην τελευταία αναγνωριστική τσάρκα που είχα κάνει λίγες μέρες πριν.Σήμερα που είχα ετοιμάσει και την τσέπη μου,μπήκα χωρίς δεύτερη σκέψη,40 γιούρια για ισπανικό και τελείωμα στο στήθος.Βυζάρες (αν και σιλικονούχες αλλά κλάιν μάιν),στητό κορμί και γλυκιά φάτσα (μιά δυσμορφία στο χείλος είναι μηδαμινής σημασίας).Με το που μπήκε μέσα ήξερα ότι δεν θα απογοητευόμουν,χαμογελαστή,ομιλητική,ευδιάθετη,γλυκύτατη και χωρίς ίχνος βιασύνης.Αφού μου έκανε πρώτα ένα στριπτιζάκι (που λέει ο λόγος) ξεκινήσαμε με τσιμπουκάκι,το οποίο μ'άρεσε έτσι όπως το κανε,αργά και σταθερά ρουφήγματα,κοπάνημα της ψωλής μου στη γλώσσα της κάπου κάπου,χαδάκια,γενικά καλά ήμασταν.Εν συνεχεία,ανέβηκε από πάνω και το σφιχτό μουνί της είχε πολύ ωραία αίσθηση(όχι σαν κάτι άλλες ξεχειλωμένες που νιώθεις ότι γαμάς αέρα),καθώς και η θέα των τεράστιων βύζων της που με καύλωνε ακόμη περισσότερο.Εκεί που ήμουν έτοιμος να την πάρω στα 4,βαράει η μαλακοτσατσά την πόρτα Θυμός,σημάδι ότι έπρεπε να βιαστώ.Την έβαλα κάτω και ξεκινήσαμε ισπανικό,το οποίο εκ των πραγμάτων μετράει με την συγκεκριμένη,καθώς τα μαστάρια της στον πνίγουν κανονικά.Χύσιμο με χειρομάλαξη πάνω στο βυζί της και χαλαρή κουβεντούλα μαζί με ένα φιλάκι καθώς ντυνόταν και έφευγε.Δεν βιαζόταν καθόλου και δεν φαινόταν σε καμία περίπτωση ότι το πήγε για ξεπέτα,κάτι που εκτίμησα πάρα πολύ.Με χαιρέτησε ακόμη κι όταν έφευγα,συμπεριφορά άψογη.Γενικά μιλάμε για γυναικάρα που,αν και μεγάλη,κάνει πολύ καλά την δουλειά της και τρώει λάχανο κάτι άλλα πιπινοπαρτσόλια που μπαίνουν στα δωμάτια με μιά ξυνίλα και απροθυμία λες και τις βάζουν να καθαρίζουν βόθρους.Και φυσικά δεν κλαίς τα λεφτά σου,μακάρι όλες να ήταν σαν την Νικόλ μάγκες...α και τα φωσφορίζοντα τακούνια όλα τα λεφτά Μεγάλο χαμόγελο Νικόλ πλέον είσαι στανταράρα και πρώτη στην λίστα προτίμησης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
VaggelisWestSide
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
7
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2011
Πήγα σήμερα Σάββατο αλλά δεν ήταν εκεί! Ξέρει κανείς αν άλλαξε το πρόγραμμά της?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1