Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν είναι μυστικό το ότι οι Σλάβες είναι η αδυναμία μου. Νέα , όμορφή , ξανθιά και καλή στο κρεβάτι σύμφωνα με τις πληροφορίες. Τι άλλο ήθελα για να μπω;
Μου ανακοίνωσαν το πρόγραμμα (όλα πλην πρωκτικού). Την ανακοίνωσαν ως Ουκρανίδα και μάλλον είναι αλήθεια (μιλάει Ρωσσικά). Μπαίνει μέσα και η συνομιλία γίνεται στα Ρώσσικα (με ελληνικά μην περιμένετε να συνεννοηθείτε). Με ξαπλώνει κάτω και μου αρχίζει περιποίηση σε όλη τη γεννετική περιοχή. Ξεκινά το γιαμ-γιαμ. Ένα λεπτό , δύο , τρία... Περιμένω να σταματήσει αλλού που! Αναγκαστικά να τη σταματήσω εγώ για να μην τελειώσω έτσι. Ιεραποστολικά και βουρ στην πράξη , όπου και τελείωσα σύντομα. Τη ρώτησα αν είναι εκεί κάθε μέρα και μου απάντησε ναι (και τα απογεύματα μου είπε ότι είναι εκεί). Χμ , υπερωρίες.
Η κοπέλα είναι όμορφη (αν εξαιρέσουμε κάτι στίγματα στην πλάτη της) και πολύ περιποιητική. Τα 20 ευρώ τα βρίσκω λίγα για αυτά που προσφέρει. Μακάρι να ήταν όλες έτσι. Σίγουρα θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
6
Πόντοι:
2.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2011
Πω ρε φιλαράκι έχουμε πολύ διαφορετικά γούστα. Εγώ τη θεωρώ μετριότατη εμφανισιακά Χαμόγελο
Π
Πύρκαυλος
04 Νοεμβρίου, 2011
παντος πρεπει να εισαι ο μονος που σχολιασε οτι η γιαννα ειναι ομορφη ,μια μετρια κοπελα ειναι που κανει κ γαμω τα κρεβατια...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2