Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη 5 το απόγευμα και βλέπω μια νταρτανογυναικαρα ονόματί Σοφία,ξανθιά,με μεγάλα βυζιά, θηλύκια με όλη τη σημασία της λέξεως.
Λέει το πρόγραμμα η ίδια και δεν με αφήνει να φύγω αν δεν περάσω.
Της λέω οτι για τέτοιο πρόγραμμα έχω και άλλες επιλογές και την ρωτάω άμα δίνει κουλούρι;η απάντηση ήταν θετική αν ειχα φυσιολογικές διαστάσεις,οπότε βγαζω το μπλε εισιτήριο και μπαίνω μεσα.Το δωματιο για μπουρδελο ήταν αρκετα καθαρο αλλα το κρεβατι ήταν για να ακουει και να καυλώνει όλη η ΛΙΟΣΙΩΝ.
Δεν άργησε και μπαίνει χαμογελαστή μεσα βγάζοντας το σουτιέν της και κάθετε πάνω στα πόδια μου τρίβοντας την γατούλα της και γλείφοντας τις ρώγες μου βάζει το προφυλακτικο και τον κατάπιε όλων!μετα απο κανα τριλεπτο και αφού είχε γίνει μούσκεμα η γάτα της, ανεβαίνει πάνω και άρχισε να γαμιέται αργά, κολλώντας μου τα υπέροχα μαστάρια στο πρόσωπο, όπου τα τίμησα δεόντως!την κατεβάζω γυρνάει στα τεσσερα οπου την αρχίζω σένα γρήγορο χαϊδεύοντας τα βυζιά της και μετα ίσα που πρόλαβα και την γύρισα ιεραποστολικά όπου έγινε και η κατάθεση.
κουλούρι δεν πρόλαβα να φάω αλλά θα ξαναπάω και θα πω εντυπώσεις,αν και απο πρώτη μάτια φάνηκε καλοδουλεμένο (είχε φέρει και τα λαδικά της).
Πιστεύω ότι είναι καλή περίπτωση για κάποιον που ψάχνει μια ώριμη θηλύκια γυναίκα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2011
ειναι καλη η σοφια η ρωσιδα!την εχω παρει κι εγω πολλες φορες,αν και δεν εχω γραψει κριτικη...

ομως...αλλες φορες ειναι παρα πολυ καλη........και αλλες απλα καλη!

εχει και πανεμορφο μουνι...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1