Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τις τόσες αρνητικές κριτικές που διάβασα για τα διάφορα Χριστινοειδή (ή α-χρηστινοειδή) που λυμαίνονται το Α16Β τον τελευταίο καιρό, είχα αποφασίσει να μην ξαναπλησιάσω, αν πρώτα δεν έμπαινε για τα καλά ο Νοέμβριος, για να σιγουρευτώ ότι θα εύρισκα την Κατερίνα να έχει επιστρέψει από τις διακοπές της. Όμως ένα μισάωρο ελεύθερου χρόνου στην περιοχή και η έλλειψη διάθεσης για πειραματισμούς οδήγησαν το ποδήλατό μου έξω από Α16Α της Νταϊάνας. Έ, άντε να μπούμε για μία στιγμή δίπλα, ίσα για να ρωτήσουμε πότε επιστρέφει το κορίτσι, και να την η κούκλα αυτοπροσώπως στο σαλόνι. Η υπηρεσία με πληροφορεί ότι υπάρχει και δεύτερη κοπέλα διαθέσιμη, η Βερόνικα που την έχω ξαναπάρει παλιότερα μαζί με την Κατερίνα και σε μία κρίση γενναιοδωρίας και αντίθετα με όλες μου τις σχετικές με το θέμα απόψεις, ζητάω να πάρω και τις δύο. Πράγματι έρχονται και οι δύο σε λίγο στο δωμάτιο: η Κατερίνα με τη γνωστή της λεπτή κορμάρα, ενώ η Βερόνικα μου φαίνεται πιο ψηλή και παχουλή από την προηγούμενη φορά, όμως χαμογελάει όμορφα και πιστεύω πως η παρουσία της θα είναι θετική. Τα προκαταρτικά αποδεικνύονται εντελώς περιττά: η παρουσία και μόνο των δύο γυναικών και ιδίως της Κατερίνας με έχει διεγείρει στο έπακρο. Κρατιέμαι όμως με επιτυχία, για να απολαύσω την πίπα τους που είναι και των δύο πολύ καλή. Ενώ με έχει στο στόμα η Βερόνικα, η Κατερίνα μου δίνει όλη τη στοματική της περιποίηση, φιλιά και γλειψίματα, στο στήθος, που ξέρει από προηγούμενες φορές πόσο τα εκτιμώ. Εκεί που αρχίζω να σκέφτομαι πως ήλθε η ώρα να περάσουμε σε άλλες τρύπες, η Βερόνικα παρουσιάζει ένα προφυλακτικό σε μπλε χρώμα. Δεν έχω ξαναφορέσει τέτοιο ακραιφνώς εθνικόφρον προφυλακτικό και προτιμώ να ξεχάσω την ύπαρξή του για να μη μου δημιουργήσει αντιερωτικούς συνειρμούς. Η επόμενη φάση είναι να γαμώ τη Βερόνικα, αυτή ανάσκελα, ενώ η Κατερίνα μου δίνει κωλοσκάμπιλα, με δική της πρωτοβουλία, δεν τρελαίνομαι, αλλά δεν της λέω να σταματήσει γιατί δεν μπορώ να σκεφτώ εκείνη τη στιγμή κάτι καλύτερο να της προτείνω. Η Βερόνικα, τίποτα το ιδιαίτερο, μία απλή γνωριμία με ένα καινούριο μουνί και σύντομα ζητώ να πάρει τη θέση της η Κατερίνα. Η διαφορά είναι αμέσως αισθητή: κοπέλα ξέρει να γαμηθεί. Η Βερόνικα παίρνει θέση στά τέσσερα, παράλληλα με την Κατερίνα και έτσι μου δείνει την ευκαιρία για ένα ταυτόχρονο κωλοδάκτυλο που το δέχεται με γέλια και γενικώς η αίσθηση του κώλου της δείχνει να είναι πρωκτικά ξεσκολισμένη. Περίεργο γιατί, όταν τη ρώτησα στην αρχή αν δίνει κώλο μου απάντησε όχι, προφανώς βαρυόταν... Τέλος πάντων, τώρα έχω βολευτεί, δεν θα πάω για κώλο στην Κατερίνα, αλλά θα ολοκληρώσω την επίσκεψη στο μουνί της χύνοντας στο καινούριο και φυσιολογικού χρώματος προφυλακτικό. Η Κατερίνα, εκτός των άλλων καλών που διαθέτει, σε αφήνει να χύσεις με όλη σου την ησυχία, μέχρι τέλους, όχι σαν μερικές που μόλις καταλάβουν ότι ξεκίνησες αρχίζουν να προετοιμάζουν την αναχώρησή τους. Στον αποχαιρετισμό η Βερόνικα φεύγει σφαίρα, καταλαβαίνει πως είχε καθαρά βοηθητικό ρόλο, ενώ η Κατερίνα μένει για τον επίλογο και μου τονίζει πολύ θερμά πως, όποτε θέλω, θα είναι εκεί και θα με περιμένει... Αυτές οι μικρές λεπτομέρειες, έστω και καθαρά επαγγελματικές (για να μη τρελαινόμαστε), κάνουν τη διαφορά για να θέλεις να ξαναπάς.
Τώρα, γιατί επιμένω στην παρτούζα, ενώ ξέρω ότι στα μπουρδέλα δεν λέει και πολλά, είναι και για μένα ένα μυστήριο. Ίσως να επηρεάζομαι από κάποια ταχτική παρτούζα που έχω εκτός μπουρδέλων και είναι πολύ χορταστική, λόγω καλής συνεργασίας των κοριτσιών, ίσως να είναι απλή λαιμαργία. Πάντως η αλήθεια είναι ότι την Κατερίνα δεν την ευχαριστήθηκα, όσο άλλες φορές, γι αυτό της βάζω χαμηλότερο βαθμό στη συμμετοχή, όχι επειδή έφταιγε αλλά επειδή δεν μπορούσε να κάνει περισσότερα. Το πρωκτικό και το 69 τα γράφω επειδή ξέρω ότι τα κάνει, για να μην υπάρξει παρεξήγηση, έστω και αν δεν πρόλαβα να τα ασκήσω αυτή τη φορά.
Στην υπηρεσία χαμηλό βαθμό γιατί, αν και ήταν τυπικά ευγενής όταν πρωτομπήκα, όταν ξαναγύρισα γιατί είχα ξεχάσει το ρολόι στο δωμάτιο μου έδειξε τόσο ξινά μούτρα, σαν να της χρώσταγα και δεύτερη επίσκεψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βερόνικα
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού