Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Τζουλιάνα την είχα πρωτοδεί σε προηγούμενη κατασκοπευτική εξόρμηση και σήμερα πήγα ειδικά γι' αυτήν.
Θυμάμαι είχα εντυπωσιαστεί τόσο μόλις την είδα που άφησα ένα σφύριγμα να ξεφύγει.
Σχετικά ψηλή, με μαύρο, καρέ μαλλί και γυαλάκια που της δίνουν ένα σοφιστικέ στυλ, προστυχόφατσα και όρθια πλαστικά κανόνια!
Φιλαράκι μου απορροφήθηκε τόσο από τους δύο προφανείς λόγους που την ωθούν να εμφανίζεται γυμνόστηθη στο σαλόνι, που δεν πρόσεξε καν ότι φοράει γυαλιά...
Στα ενδότερα δυστυχώς έχανε αρκετά καθώς η φάτσα της δεν ήταν τόσο καυλέ όπως μια σέξυ γραμματέως ας πούμε αλλά μου θύμιζε περισσότερο φυτούκλα δασκάλα.
Ούτε το δέρμα της ήταν τόσο όμορφο όσο μου φάνηκε έξω αλλά οι βυζάρες τις είναι θεσπέσιες για όποιον αρέσκεται σε πλαστικό στήθος και η γενικότερη εμφάνισή της παραμένει ένα επίπεδο πάνω από τις ιερόδουλες του Μεταξουργείου και αρκετών της Φυλής. Μόνο και μόνο το ότι έφτιαξε τα βυζιά της α λα πορνοστάρ, είναι ένα μπόνους καθόλου σύνηθες για τα δεδομένα του Μεταξιού.
Να προσθέσω δε ότι στο πισοκωλλητό διαπίστωσα πως έχει πολύ αφράτο κώλο. Από αυτούς που ενώ είναι μεν μαλακοί και μπορείς να τους τραβάς από τα κωλομέρια ενώ γαμάς, παραμένουν ωραίοι και στην όψη όταν η κοπέλα στέκεται.
Επί τω προκειμένω τώρα:
Το δωμάτιο ήταν αρκετά καθαρό και ο κουβάς γεμάτος. Και μιλάμε για μεγάλο κουβά κουζίνας, όχι από τα κουβαδάκια γραφείου.
Ο συνδυασμός Σαββατόβραδου, διπλοβάρδιας και ωραίας εμφάνισης, φαίνεται να αποδίδει καρπούς.
Μπήκε μετά από κάνα πεντάλεπτο χαμογελαστή και ενώ μου είπε να ξαπλώσω, την άρπαξα και την ξάπλωσα εγώ.
Είχα τον σκοπό μου που δεν ήταν άλλος από τους βύζους της.
Τους όρμησα, τους μάλλαξα, τους έφαγα, τους σάλιωσα από τη ρώγα και περιμετρικά, πάνω κάτω, πλάγια και μέχρι τη μασχάλη!
Της άρεσε και προς τιμήν της μου πρόσφερε μόνη το ένα βυζί όταν φάνηκε ότι το 'χα παραμελήσει.
Παράλληλα, έκανα κίνηση χαϊδέματος μουνιού αλλά διατηρούσε τα πόδια της κλειστά.
Δεν επέμενα καθώς δεν περιμένα και θαύματα λόγω χαμηλών τιμών και Σαββατοβραδιάτικης πολυκοσμίας.
Αφού κάνα τρίλεπτο ασχολήθηκα με τους αδένες της με παρέπεμψε σε πίπα.
Δεν μπορούσε να ανοίξει την καπότα και το έκανα εγώ ενώ πήγε να την τοποθετήσει ανάποδα...
Τα γυαλιά δεν πρέπει να τα φοράει για ντεκόρ. Μάλλον όντως δεν καλοφέγγει...
Η πίπα της έφερε γρήγορα τα ποθητά αποτελέσματα περισσότερο λόγω του ότι είχα ήδη φτιαχτεί από τις βυζάρες της και κατά δεύτερον από τη δεξιοτεχνία της, οπότε περάσαμε γρήγορα στο κυρίως πιάτο.
Ιεραποστολικά είχε συμμετοχή με αναστεναγμούς και πολύ κρέμα ενώ μου έφερνε τους βύζους της στο στόμα όπου τους τιμούσα δεόντως.
Μετά από αρκετές παλινδρομήσεις, τη γύρισα πισοκωλλητά όπου κυριολεκτικά γατζώθηκα από την κωλάρα της και κοπανούσα με δύναμη. Τι εγωισμός εκ μέρους της να κρατάς αυτόν τον κώλο και να μην σ' αφήνει να τον γευτείς!
Σαν να έχεις μέλι στο δάχτυλό σου και να μην μπορείς να το γλείψεις ένα πράμα..
Πάντως και έτσι κατάφερα να φτάσω σε μια δυνατή κορύφωση ενώ κόντευε να περάσει το νόμιμο δεκάλεπτο.

Συμπέρασμα: Είχα αναφέρει ότι η κοπέλα είναι για στούντιο.
Εντάξει υπερέβαλα απ' ό,τι φάνηκε, αλλά για μπουρδέλο του Μεταξιού είναι και παραείναι.
Ενώ οι επιδόσεις και οι υπηρεσίες της μπορεί να μην αρκούν για να με πιάσουν πελάτη (Ρουμάνα βλέπετε), τα δεκαπέντε ευρώ και τα βυζιά της υπογράφουν ότι ένα, δυο ακόμα επισκέψεις μου τις έχει ήδη καπαρωμένες.

Υ.Γ. Καθώς ντυνόμουν, παίχτηκε συνομιλία του τσάτσου μ' έναν συναγωνιστή.
Τσάτσος: Πάλι εσύ εδώ;
Τύπος: Πρώτη φορά έρχομαι!
Τσάτσος: Έχεις μπερδευτεί μου φαίνεται. Πριν λίγο ξανάρθες.
Τύπος: Ξέρω γω; Αφού ένα μπουρδέλο είναι όλη η περιοχή.
Τσάτσος: Ε για να έρχεσαι εσύ, τι άλλο θα 'ταν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2011
Μεγαλε Πυρκαυλε την Τζουλιανα την εχω δει πολλες φορες αλλα δεν την εχω δοκιμασει,ισως επειδη εχω αλλα στανταρακια στο μεταξι,αλλα και ο χωρος ειναι πολυ βρωμερος και με αποτρεπει.Παντως θα την δοκιμασω τωρα που λειπει και η Μπαρμπορα χαχαχαχαχαα
01 Νοεμβρίου, 2011
Μια απ'τα ίδια, την έχω δει πολλές φορές αλλά δεν το 'χω επιχειρήσει!
Έδειξε καθόλου δυσανασχέτιση στα προκαταρκτικά που της έκανες;;
Επίσης κάποια βιασύνη κατά τη διάρκεια της κύριας πράξης;;
D
dirtyliving
(Updated: 02 Νοεμβρίου, 2011) 02 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τολμώ να πω ότι ο κώλος της μου θύμισε λίγο της Μπάρμπορας στην αφρατότητα φίλε Billy7 ;)
Πες μου κι εσύ τη γνώμη σου αν τύχει και τη δοκιμάσεις.
Παρεμπιπτόντως, το δωμάτιο ήταν αρκετά αποδεκτό για τα δεδομένα του Μεταξιού.
Π
Πύρκαυλος
(Updated: 02 Νοεμβρίου, 2011) 02 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι φίλε μου καμία αν και είχε πολύ κόσμο. Ίσα, ίσα που μου πρόσφερε η ίδια το δεξί της μαστάρι προς θηλασμό ;)
Π
Πύρκαυλος
02 Νοεμβρίου, 2011
Να σημειώσω ότι η Τζούλια στην οποία αναφέρεται στις δύο προηγούμενες κριτικές ο συνάδελφος lex80, είναι η εν λόγω κορασίδα προφανώς, αλλά έχει κάνει λάθος το όνομα.
Π
Πύρκαυλος
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5