Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ελενα ειναι νταρντανομωρο γυρω στα 20. Ειναι η τριτη μου επισκεψη και παντα εχει ενα μονιμο χαμογελο στο προσωπο της, λες και γεννηθηκε με αυτο. Μαγουλακι για πολλα φιλακια. Χωρις πολλα περιτα κιλα και στηθος περιπου δυαρακι. Το προγραμμα περιλαμβανει μονο τα βασικα. Απειρη φυσικα λογω ηλικιας, προκαταρκτικα μηδεν, αλλα δεν λεει οχι σε τιποτα, ειναι παρα πολυ ευγενικη, προθυμη, συνεργασιμη και με καλη διαθεση να προσφερει. Οποτε οτι προκαταρκτικα θελει καποιος, μπορει να τα ζητησει, οπως εκανα κιεγω. Πιστευω με τον καιρο να εξελιχθει σε ενα παρα πολυ καλο standarακι. Απροσμενα βγαζει και λιγο ερωτισμο με χαδακια στην κανονικη σταση (δεν εχει ουτε ουδετερη, ουτε αμυντικη σταση). Στις τρεις επισκεψεις μου δεν εχει "χτυπησει πορτα" γενικα, η υπηρεσια. Οπου ακουσω πορτα γενικα, (ειτε σε μενα ειτε σε αλλον συναγωνιστη), δεν ξαναπαταω. Δωματια εχει για ολα τα γουστα, μπουντρουμια με μυρωδιες για τα Πακια, και "σουιτες" για τους πελατες. 10EURO. Εξαιρετικη περιπτωση για οσους επιθυμουν συχνες επισκεψεις και εχουν μικρο βαλαντιο. Την εχω πλεον μονιμα στην λιστα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού