Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μέτα από 3 εξαιρετικότατες εμπειρίες με την Καντυ,Νατάσα,Μιχο πήγαινα για τέταρτο σερί άλλα κάηκα. Λοιπόν μετά από μια μικρή βόλτα στα κόκκινα σπίτια πήγα στο "στουδιο" της περιοχής με στόχο τη ζωή μπαίνω μέσα και αμέσως έρχεται η κοπέλα και μου την παρουσιάζει σαν Μαρτινα η υπηρεσία, μόλις το ακούω λέω στον εαυτό μου "αδε ρε τυχεράκια μέσα σε μια βδομάδα 2 πορνοσταρ θα τακτοποίησης". Μιας και είχα διάβαση καλά λογία για αυτήν και μου άρεσε βεβαία γιατί μπορεί όλοι να βρίσκουν μια γκόμενα ΘΕΆ και σε εσένα ούτε ένα κλικ να μην κάνει.Μιας και ήταν πιασμένο το πρώτο δωμάτιο με πήγε στο διπλά άλλα της δεν μας τα λες καλά εγώ θέλω το μέσα μέσα δωμάτιο με το στρόγγυλο κρεβάτι, και αρχίζει το ποιηματάκι τις άλλα αυτή έχει ένα πρόβλημα που μου την σπάει γενικός δεν είναι κάκια άλλα μετά από κάθε πρόγραμμα λέει και ποσί ώρα υποτίθεται θα είσαι μέσα "40Ε 12 λεπτά, 50Ε 15 λεπτά 60Ε 17λεπτα "στο 60 την σταματώ μιας και ήμουν στο σημείο αναφοράς μου (60Ε είναι το 69). Μπαίνω μέσα περιμένω κάνα 10λεπτο το πολύ και έρχεται και εγώ όπως συνηθίζω αρχίζω τα χάδια στην είσοδο και τα δέχτηκε και μου τα ανταπέδωσε (να πω ΠΡΟΣΟΧΉ στη πόρτα του δωματίου αυτού δεν κλείνη καλά όποτε μερικές φόρες ανοίγει λίγο μεν άλλα αρκετό δε)μιας και σύμφωνα πάντα με την τσάτσα είχα άπλετο χρόνο (17 λεπτά) την ξάπλωσα στο κρεβάτι και της έκανα ένα σπέσιαλ γλυφομουνι μιας και είναι ΠορνοΣταρ και βεβαίως βεβαίως της άρεσε ταμαλα.Δεν ήθελα να την γλείψω πολύ γιατί δεν σήμερα είχα όρεξη για να γαμήσω δυνατά μιας και αυτή ήταν "επαγγελαματιας" και δεν ήταν μόνο ο τίτλος άλλα ατύχησα. Να πω λίγα λογία για την κοπέλα και μετά τη έγινε στο όλο θέμα, δεν είναι πολύ ψιλή επειδή δεν έχω ποτέ μεζούρα μαζί μου και πρέπει να ήμασταν στο ίδιο ύψος περίπου(1.70 εγώ) λέω γύρο στο 1.70~1.80 σώμα αρκετά ωραίο άλλα όχι σαν της Λιλης η της Μιχος και το μεγαλύτερο μείον το μισό πεσμένο στήθος που με ξενερωμένη αφάνταστα και όμορφα μουνο χειλα μιας και όταν παίρνεις 69 αν δεν είναι όμορφο το μουνί και ΚΑΘΑΡΌ δεν αξίζει ούτε να σκεφτείς να γλείψεις.Και ξαπλώνω στο κρεβάτι εγώ και την αφήνω να με ευχαρίστηση για το γλύψιμο άλλα που αφού άρχισε την πίπα και ήταν στην άκρη του κρεβατιού και μας χώριζαν 1.50 μέτρο από το μουνί της και δεν μπορούσα να πιάσω τίποτα έκτος από τα χέρια της άλλα δεν ανέφερα τίποτα γιατί όπως είπα πριν είχα έρθει για να γαμήσω καθαρά και όχι για GFE κατάστασης. (Να αναφέρω πως πρώτη φόρα δεν μου σηκώθηκε το πέος ούτε μέχρι την μέση κατά τη διάρκεια του γλυψιματος) Μου έκανε την πίπα άλλα με τίποτα δεν ήθελε το κοντέρ να πάει πάνω από 40-50% επίσης να αναφέρω πως είχα φορτίο γεμάτο μιας και είχα γαμήσι την Νατάσα την τέταρτη δλδ 48 ώρες πριν αρκετό για να γεμίσω 2 ντεπόζιτα και τότε είναι που αρχίζεις λίγο να αγχώνεσαι κτλ και να ξενερωνης πιο πολύ ενώ αυτή να παίζει με το μουνί της για να σε καυλώσει άλλα δεν. Απογοήτευση γιατί έχει πάνω από χρόνω να μου συμβεί αυτό, το είχα πάθει με μια στη κατεχακη άλλα δεν θυμάμαι με πια άλλα το πρόβλημα δεν είναι που δεν σου σηκώνετε στην εκάστοτε φάση γιατί σιγά το πράγμα μπορεί να συμβεί σε οποιαδήποτε στιγμή και σε οποιονδήποτε άλλα η ξενερα είναι ότι δίνης τα 60Ε που είναι 12 ώρες δουλειά (1.5 μέρα)και δεν κάνεις τίποτα. Τέλος πάντων την ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στο σώμα της και με λέει "ναι αν δεν με γαμησις" πάντα στα αγγλικά, τότε ανέλαβα εγώ δράση και μετά κόπων και βασάνων τελείωσα.
Αφού έφυγα απογοητευμένος σκεπτόμενος πως μπορεί εγώ να έφταιγα στο κάτω κάτω άλλα να που αποδείχτηκε το αντίθετο. Μιας και όταν πάω μια βόλτα στα σπίτια του έρωτα χρησιμοποιώ το ΟΑΣΘ και όχι το αυτοκίνητο, πήγα στη στάση και περίμενα αρκετά για να έρθει (29 λεπτά με το ρολόι) μπαίνω μέσα και τι να δω μια συμμαθήτρια από το λύκειο που την γούσταρα τότε και μόνο που το θυμήθηκα αυτό το τι μαλακίες είχα τραβήξει για χαρεί της είδα την ανάσταση, το πεοχιμ είχε τρελαθεί και χτυπούσε εκατοστάρες. ΣΥΜΠΈΡΑΣΜΑ αν μια γκόμενα δεν σε καυλώνει ούτε με γερανό δεν σηκώνετε το εργαλείο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Martina Rodhes
Υπηρεσίες
markarian2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
268
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2011
Μάλλον έπαθες το ίδιο με μένα φίλε μου. Δεν πειράζει. Πάμε γι'άλλα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1