Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εξοστρακισμένος από την Κάντυ που μόλις έμπαινε για 25άλεπτο πρόγραμμα...βρέθηκα στην Ταντάλου, αναζητώντας τη Μίχο, την οποία είχα δει στο πρόγραμμα ότι έχει βάρδια πρωινή. Αμ δε! Γύρω στις 6.30 θα'τανε; Μπαίνω μέσα, η τσατσά σφουγγάριζε (7 αλλάζουν εκεί;). Ευγενέστατη, πρέπει να το πω. Κάθομαι και αμέσως...τσουπ...να'σου η Μαρτίνα. Περιμένω ν'ακούσω κανένα κλικ ( (c) άλλου συναθλητή ), τίποτα πάλι. Λέω, δε γαμιέται, ας δοκιμάσουμε. Στην τελική, πορνοστάρ η μία, πορνοστάρ κι η άλλη, χαχα!

Για ό,τι ακολούθησε, είμαι 99% βέβαιος ότι φταίγαμε και οι δύο (ίσως περισσότερο εγώ, άμαθος γαρ). Μπαίνει μέσα η κοπέλα (απλό πρόγραμμα πήρα στα 30 ευρώ) και μετά από ένα σχόλιο για το ρολόι μου (!), πέφτουμε στο κρεβάτι όπου με ανοιχτή και στο χέρι ήδη την καπότα σκύβει λίγο πάνω μου και με φιλάει λίγο στο λαιμό. Είχε μια μυρωδιά. Οινόπνευμα να το πω, αντισηπτικό να το πω...δυσάρεστη πάντως. Τσούξανε τα ρουθούνια μου! Τέλος πάντων, εκεί που κάτι πήγαινε να γίνει, μου λέει ξάπλωσε. Ξαπλώνω κι εγώ, περνάει καπότα κάλτσα σε 70% στύση και ξεκινάει πίπα. Δυνατή, γρήγορη, καλή μου φάνηκε (κρατήστε το αυτό, θα επανέρθουμε). Κατά τη διάρκειά της με κοιτούσε και στα μάτια, ήταν σχετικά καυλωτική φάση. Μετά από κανένα 2λεπτο, 3λεπτο, σταματάει και έρχεται από πάνω. Κουνιόταν σχετικά καλά, ώσπου...ΠΟΝΟΣ! Ναι, πόνος! Πόναω, της λεω, σταμάτα. Μου λέει γιατί; Λέω, δεν ξέρω. Μου λέει, θέλεις μόνο πίπα; Λέω, για να δουμε... Ξεκινάει πάλι, στο ίδιο στυλ. Σε κάποια φάση, νοιώθω κάπως καλύτερα και τη γυρνάω σε ιεραποστολικό. Κάνω πάλι μια προσπάθεια, πάλι πόνος! Της το λέω και απορημένη πιάνει πάλι την πίπα ώσπου έχυσα στο στόμα της (με το προφυλακτικό εννοείται). Ένα χύσιμο ευχάριστο, με ταυτόχρονο πόνο...Με κοίταξε αμήχανα, μου είπε κάτι για το τζελ που είχε στο μουνί της, μήπως γδάρθηκα ή κάτι τέτοιο, με ευχαρίστησε και έφυγε.

Να σημειώσω ότι κάτι τέτοιο έχει να μου συμβεί εδώ και 5 χρόνια που σε κάποιο καβαλίκεμα είχε στραβομπεί και μετά δεν μπορούσα με τίποτα για 2-3 μέρες! Μπήκε και τώρα στραβά, ίσως. Η πιο πιθανή εξήγηση όμως που δίνω είναι...(πάμε πίσω στην πίπα)...στην πίπα έβαζε αρκετό δόντι!!! Ο γρήγορος ρυθμός της δε με άφηνε να το νοιώσω έντονα, αλλά η ζημιά είχε γίνει...

Φυσικά μπορεί να έφταιγε και η όλη ατμόσφαιρα. Το μια σταλιά δωμάτιο (πρώτο δεξιά), το απλό πρόγραμμα, το δέος μπροστά σε μια πορνοστάρ, η έλλειξη "κλικ", ξέρω γω; Che sera sera...

Til next time...(όχι με την ίδια)...have a good night!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Martina Rodhes
npetrak77
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού