Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη σημερα στις 15.10 την καρολινα την εχω ξαναπετυχει αλλα επειδη ειχε πολυ κοσμο δεν ειχα περασει , ειναι ψηλη με κανονικο σωμα μικρο βυζι ενω τα μαλια της ειναι ξανθια με μαυρες ανταυγιες , περασα στο μεγαλητερο απο τα μικροσκοπικα δωματια του οικου αφτου αφου σχεδον με το ζορη με εσυρε στην κυριολεξια μετα απο τα κωλοτρυψιματα που εκανε στον στυλο που διαθετη το καταστημα....πριν προλαβω να ξεντυθω ηρθεσ στο δωματιο με βοηθησε να βγαλω μερικα ρουχα ενω με φιλαγε στην πλατη στο λαιμο κ μετα στο στομα , με ρωτησε αν θελω προφυλακτικο με νοηματα αφου δεν μιλαει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα παρα μονο ουκρανικα κ γερμανικα...με καθαρισε με μωρομαντυλο κ αρχισε μια πολυ καλη κ υγρη πιπα με αρκετα περασματα απο τα αρχιδια , την γυρισα για 69 αλλα ειχε αρκετη κρεμα(φαουλ)κ δεν την εγλιψα,περασμα προφυλακτικου κ περνοντας πρωτοβουλια με ξαπλωσε κ ανεβηκε απο πανω μου αναποδα ,κουνιοταν στον ρυθμο που αυτη εδωσε ενω εγω ειχα θεα το ωραιο κωλαρακι της που ομως παρα την προταση μου δεν εδινε , μετα στα τεσσερα κ το τελος ηρθε στο στομα της κατι που της το ζητησα αφου εβλεπα οτι λογο κουρασης κ αφου ειχα γαμησει ηδη δυο φορες δυσκολευομουν λιγο να τελειωσω,οχι κακη αλλα οχι κ τιποτα το εξτρημ πρεπει να μαθει ελληνικα η αγγλικα γιατι δεν μπορω την μουγγα...αλλη μια προσθηκη στην συλλογη μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.983
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού