Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επισκεψη εγινε σημερα στις 13.40 για το στυλ της γιαννας εχω ξαναγραψει ,την περιμενα στηνακρη του κρεβατιου με το που μπηκε στο δωματιο αρχεται με πεταει στο κρεβατι κ με αρχιζει στα γλωσσοφιλα ,την σηκωνω της βγαζω τα εσωρουχα την σηκωνω αναποδα σε ορθιο 69 οπου οσο αυτη εξαφανιζε τον πουτσο μου στο στομα της παρολο που της ειχε ανεβει(κατεβει )το αιμα στο κεφαλι ενω εγω της εγλυφα το μουνακι κ την κωλοτρυπιδα της(ειχα ερθει προετημασμενος απο το σπιτι με υγρα μαντυλακια οπου την σκουπισα παντου,αν κ ηταν ετσι κι αλλιος πεντακαθαρη)μετα την ακουμπαω στο κρεβατι στα τεσσερα κ αρχισα να της χωνω ταυτοχρονα δαχτυλα στο μουνι κ στον κωλο της(δεν κανει πρωκτικο κριμα αλλα χδαχτυλο στον κωλο αφηνει για αρκετη ωρα)δεν λεει οχι σε τιποτα κ μονα τα προκαταρκτικα καρατησαν 10 λεπτα δηλαδη μεχρι να χτυπησει η πορτα ππρωτη φορα , αυτη απτοητη εγραψε την τσα τσα κ μου περασε προφυλακτικο , πρωτη σταση στα ορθια ενω ταυτοχρονα της εβαζα δαχτυλο στο κωλοτρυπηδι της μετα στα τεσσερα στο κρεβατι με το ζορι κρατιομουν αφου με ειχε κανει τουμπανο , την ψαπλωσα ανασκελα εβγαλα το προφυλακτικο να με ξαναγλυψει λιγο κ μετα παιζοντας τον πουτσο μου την εχυσα στη μαπα ,οταν καταλαβε οτι ειχα σκοπο να την χυσω στη μαπα δεν ειπε τιποτα παρα μονο εβαλε την παλαμη στα ματια της ,την εκανα χαλια κ μετα της εβαλα τον πουτσο μου παλι στο στομα της οπου τον καθαρισε στην κυριολεξια ,της εδωσα απο τα μαντυλακια μου σκουπιστηκε οσο μπορουσε ,καθε φορα κ καλυτερη , παιδια δοκιμαστε την κ πειραματιστητε μαζι της χωρις να κωλονεται δεν λεει οχι σε τιποτα κσε οτι την καθοδηγεις το κανει , το μονο αρνητικο το εχω ξαμααναφερει δεν ξερει ουτε ελληνικα(λιγες λεξεις)ουτε αγγλικα(λιγα πραγματα)χρονος παραμονης στο δωματιο 18λεπτα με 3 χτυπηματα πορτας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.008
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2011
Η κουφάλα η τσατσα με τα μεγάλα γιαλιά ήταν ?
25 Οκτωβρίου, 2011
οχι η ψυλη με τα μαυρα μαλια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2