Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδινή επίσκεψη στον εν λόγω οίκο. Μια σκουρόχρωμη και ευγενική υπηρεσία άρχισε να διαλαλεί τα χαρίσματα και τις υπηρεσίες της κοπέλας. (Πολύ καλή στο δωμάτιο, ελεύθερο τελειωτικό στοματικό κλπ). Αμέσως βγήκε και η κοπέλα με ένα πλατύ χαμόγελο στο πρόσωπο. Κοντούλα, με πιασιματά και μεγάλα, φυσικά στήθη. Το πρόσωπο της είναι αρκετά ελκυστικό και έχει ξανθά μαλλιά. Ηλικία μεταξύ 20-25. Το όνομά της είναι Μαρία και κατά δήλωσή της είναι από τη Ρωσία.(Πολύ αμφιβάλλω). Αποφάσισα να περάσω. Μπαίνω στο δωμάτιο ,το οποίο είναι κλασικό δωμάτιο μπουρδέλου. Όμως ήταν καθαρό και με νιπτήρα. Σε κανά δεκάλεπτο σκάει μύτη και η μικρή. Συστηνώμαστε και πέφτουμε στο κρεβάτι. Ξεκινάμε τα προκαταρκτικά με αμοιβαία γλυψιματα λαιμού και στήθους. Το μέγεθος των δικών της μαστών είναι η χαρά του βυζολάγνου. Κράτησε αρκετά λεπτά αυτή η διαδικασία και από την πλευρά της δεν υπήρξε η παραμικρή βιασύνη. Όμως πρέπει να πω ότι ναι μεν η κοπέλα προσπαθεί να κάνει επαγγελματικα τη δουλειά της ,όμως η όλη συμμετοχή της έχει κάτι από ρομπότ. Δηλαδή προσφέρει τις υπηρεσίες της τυπικά σωστά ,όμως δεν δημιουργείται κάποιο δέσιμο με τον πελάτη. Όλα γίνονται λες και η κοπέλα παίζει κάποιο ρόλο. Τέλος πάντων κάποια στιγμή φτάνει η στιγμή του στοματικού. Εκεί δεν την άφησα να μου κάνει ελεύθερο ,αλλά της ζήτησα να βάλει προφυλακτικό. Μέτρια πίπα χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Στήθηκε στα 4 και τη σφυροκόπημα για αρκετή ώρα. Δεν ήθελα όμως να τελειώσω έτσι. Τότε μου πρότεινε να χύσω στα στήθη της. Έτσι κι έκανα. Μετά το τέλος καθαρίσε το σώμα της με υγρόμαντηλο και στη συνέχεια με νερό από το νιπτήρα. Έπειτα ντύθηκε ,κοιτάχθηκε στον καθρέπτη με φιλαρέσκεια και βγήκε από το δωμάτιο. Το highlight της βραδιάς ήταν όταν ,ενώ ακόμα ήμουν όπως με γέννησε η μάνα μου ,άνοιξε η πόρτα και η υπηρεσία με ρώτησε αν πέρασα καλά. Ομολογουμένως ήταν κάτι που δεν μου είχε ξανατύχει. Γιράσκω αει διδασκόμενος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2011
γιατί ρε παίχτη δεν όρμησες και στην υπηρεσία?? έπρεπε να πληρώσει για την πρωτοβουλία της...
24 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε λέει ρε φίλε. Αν τη δεις θα καταλάβεις...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2