Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Mαρία είναι κοντή,αδύνατη,με καστανά ίσια μαλλιά μέχρι το λαιμό και με πρόσωπο τραχύ.Λόγω χαρακτηριστικών θα πρέπει να είναι Αλβανίδα.Την στιγμή που μπήκα εγώ ήταν βράδυ και δεν είχε κανέναν σε αναμονή και η τσατσά μου είπε οτι δεν βιάζεται και έτσι μπήκα.Επίσης ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι και 69.Με το που μπήκε η κορασίδα εγώ ήμουν όρθιος και πραγματικά το αναστημά της ήταν σαν της Κατερίνας απο Φυλής 66Δ.Δεν είναι ομως τόσο όμορφη όσο αυτή.Κάναμε αγκαλίτσες με λίγα φιλάκια και γλυψιματάκια στα μικρά βυζάκια της και στο λαιμουδάκι της.Ξαπλώνω και η κοπέλα κάνει κίνηση να περάσει προφυλακτικό και της λέω οτι θέλω ακα πίπα.Αυτή αρνήθηκε.Μα στο σαλόνι άλλο είπε η κυρία της λέω.Όομπά μου κάνει και κάνει το δικό της! Αυτό ήταν κα το πρώτο φάουλ.Η στάση που πήρε ήταν μπροστά στο πέος μου και μπρούμητα ούτως ώστε να μην μπορώ να πιάνω τίποτα.Το τσιμπούκι της ήταν αρκετά μηχανικό και δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο.Της είπα για 69 και μου κάνει όόμπάα.Τελικά την ανεβάζω πάνω μου οπού εκεί υπήρχε καλή συμμετοχή και πέσαν και μερικά φιλάκια.Στο πισοκωληττο δεν μπορώ να πώ οτι στήθηκε καλά γιατί ανέβαζε πολύ την λεκάνη της με αποτέλεσμα να μην μπορώ να δω τίποτα και να μην παλινδρομώ και βαθιά.Την αλλάζω στάση σε ιεραποστολικό όπου εκεί σώθηκε η παρτίδα.Βέβαι είχε μείνει ξαπλωμένη στο ίδιο σημείο ανάσκελα με τα μπούτια της ανοιχτά και το κεφάλι της πίσω και στις διεισδύσεις βογγούσε καβλωτικά.Το μουνάκι της ήταν στενό και εγώ κάρφωνα δυνατά παίζοντας το με τον αντίχειρα μου.Σε αυτήν την στάση την κράτησα αρκετή ώρα και η τσατσά δεν με ενόχλησε.Το τέλος ήλθε βγάζοντας το προφυλακτικό και χύνοντας την στην κοιλιακή χώρα.Σαν εμπειρία μπορώ να πώ οτι ήταν κανονική προς το καλό.Μια συνηθισμένη συνουσία που μετά απο λίγο καιρό δεν μένει στην μνήμη.Για όσους θέλουν κοντές μία επίσκεψη ας την κάνουν αλλά μην περιμένουν πολλά πράγματα.Αν την ξαναεπισκεπτόμουν;; Σίγουρα όχι!! Στην τσατσά έβαλα έξι γιατί παρόλο που ήταν ευγενική και δεν με ενόχλησε ανακοίνωσε πρόγραμμα που η κοπέλα μέσα δεν έκανε! Το ίδιο ισχύει και για την κοπέλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού