Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μολις γυρισα απο την βολτα στα κοκκινα σπιτακια.....Εισοδος στο αριστερο σπιτακι,η τσα2 ευγενικη μου παρουσιασε την Γιαννα!
Αλβανιδα περιπου 22-25 χρονων,20 ευρω φουλ προγραμμα εκτος ακαποτο...Οι περιγραφες των προηγουμενων ειναι οτι ειδα και εγω περιπου...Απο την περιφερεια και πανω πολυ γλυκια κοπελα,ψηλη,ξανθουλα με ομορφο προσωπακι....Αρκετα tatoo και piercings...
Ειχε σχετικα μεγαλη περιφερεια αλλα δεν με χαλασε αυτο....

Στο δωματιο μπηκε σχεδον μετα απο μενα...Περασμα καποτας και αρχιζει μια πιπα καλουτσικη μπορω να πω...Εβαζε και λιγο χερακι που και που...Οταν ειμουν ετοιμος την ξαπλωνω και αρχισα για κανα 3λεπτο με κανονικο ρυθμο,ανταλασοντας φιλια και χαδια ο ενας στον αλλον...στο λεπτο καταλαβα πως εχει αρκετα χιλιομετρα και δεν προκειτε να τελειωνα ουτε μεχρι αυριο.....Αλλαγη στα 4 που ειναι και η αγαπημενη μου...Δεν δοκιμασα κωλο,παλι μεσα στο νιμου της και αρχισα για κανα 6-7 λεπτο δυνατο σφυροκοπημα,της ειχα ενωσει
και τα ποδια και ετσι κατι καταλάβενα....Το τελος ηρθε....ειπαμε 1-2 μαλακιες ενω ντυνομασταν και αποχωρησαμε.....

Ο χωρος μετριος αλλα καθαρος,μικρο το δωματιο που πηγα ακριβως διπλα στην εισοδο που μπαιναν οι πελατες,η τσα2 δεν βαρεσε πορτα,χρονος στο δωματιο κανα 12-14 λεπτα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Mirag3
Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού