Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η άτιμη ,η οικονομική κρίση με έχει ανάγκασει τον τελευταίο καιρό να στραφώ και πάλι στο χώρο των οίκων ανοχής,όπου οι τιμές είναι μικρότερες του μισού σε σχέση με τα στούντιο. Έτσι μετά από περισσότερα από 10 χρόνια επισκέφτηκα τον συγκεκριμένο οίκο. Μπορώ να πω ότι εξέπλαγην θετικά από τις αλλαγές που είδα. Ο χώρος έχει βελτιωθεί πάρα πολύ και θυμίζει στούντιο. Το δωμάτιο είναι πολύ καλό , με ωραία διακόσμηση,νιπτήρα και τηλεόραση. Και πολύ καθαρό. Αν είχε και ντους δεν θα διέφερε σε τίποτα από στούντιο. Εκείνη την ώρα δούλευε η Μαρία, η οποία με κέρδισε με το σαλόναρισμα της. Υποσχέθηκε πολλά πράγματα, όμως η διαίσθηση μου μου έλεγε ότι δεν κοροιδεύε και ότι θα περνούσα καλά. Έδωσα τα 20 ευρώ και μπήκα στο δωμάτιο. Μετά από κανά πεντάλεπτο έρχεται και η κοπέλα. Η καταγωγή της είναι από την Ουκρανία. Εμφανισιακά είναι κοντούλα όμως με ωραίο σώματακι και πολύ απαλή επιδερμίδα. Κλασικό ουκρανέζικο πρόσωπο με ξανθά μαλλιά χωρισμένα σε πολλά κοτσιδάκια. Ηλικία μεταξύ 35-40. Όπως μου είπε τη φωνάζουν τρελλοκοτσιδου. Μετά λοιπόν τις αμοιβαίες συστάσεις περάσαμε στο κρεβάτι. Εκεί δικαιολόγησε πλήρως αυτά που υπόσχονταν στο σαλόνι. Πολύ θερμή γυναίκα με μεγάλη διάθεση για προκαταρκτικά και παιγνιδακια. Πράγματι τα προκαταρκτικά κράτησαν αρκετή ώρα με γλωσσοφιλα και αμοιβαία γλυψιματα. Μετά ήρθε η ώρα του στοματικού. Εκεί δίδαξε τέχνη. Χωρίς χέρια ξεκίνησε μια ονειρεμένη πίπα με εναλλαγές. Πότε βαθιά πότε περιποίηση του κεφαλιού. Με υπομονή και μεγάλη διάρκεια μέχρι να έλθει το επιθυμητό αποτέλεσμα. Στο κυρίως σεξ δεν άντεξα πολύ. Το κάναμε μόνο σε στάση cow girl κι έτσι κατέθεσα. Γενικά ήταν μια σπουδαία και άκρως απολαυστική εμπειρία. Η Μαρία ανήκει στην κατηγορία των στάνταρ.Σίγουρα θα ξανάτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
12
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού