Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Νατάσα ru. Σταθερή αξία της Δράμας !

Στερεας Ελλαδος 4 . (αισθησιακα κοριτσια ) είναι στο πάνω όροφο.

Ήταν η Νατάσα η ρωσίδα ξανθιά γύρω 35-40 , 1,60 φυσικά βυζιά αρκετά μεγαλούτσικα από της Αλεξάνδρας !
Δίνεις 30 ευρώ στην τσατσα και η Νατάσα σου εξηγείτε άψογα !
Κάνει τα πάντα ακαποτο τσιμπουκι , καραμπαλινκ , γλωσοφιλα δινει και κωλο και όλα δίχως βιασύνη !
Μέσα ο χώρος είναι πεντακάθαρος η κοπέλα πεντακάθαρη κάνει ντουζακι πριν αρχίσει την δουλειά της .

Περίμενα λιγάκι πριν είχε πελάτη βγαίνει η Νατάσσα από το δωμα και ερχεται στο σαλόνι με κάνε καλή υποδοχή .
Αφού έδωσα τα 30 ευρώ στην τσατσα πέρασα στο δωμάτιο.
Αφού ξεντυνόμουν η Νατασα έκανε ντουζακι ! έπειτα έκανα κι γω.
Στο κρεβάτι άρχισε να με γλείφει τις ρώγες μετά με κανε γλωσιδια και με άρχισε να με κάνει τέλειο ακαποτο τσιμπουκι με κανε και σπέσιαλ καραμπαλινκ .
Μετά με άφησε να γλύψω το μοσχομυριστο μουνακι της και αυτή συνέχιζε το ακαποτο τσιμπουκι. Ενώ έβαζα δάκτυλα στην κωλοτρυπιδα της με ρώτησε αν θέλω μετά να την γαμησω το κωλαρακι της . Δεν αρνήθηκα της είπα πρώτα μουνακι και μετά στο κωλο.
Δέχτηκε.
Κράτησε αρκετή ώρα . Έπειτα με φόρεσε το σκουφάκι και κάναμε διάφορες στάσεις έπειτα έκατσε και στα 4 να την γαμησω τον κωλο της. Βογγουσε τις άρεσε πολύ.
Μετά με είπε κάτσε εσύ από κάτω με βγάζει την καποτα και με λέει θέλω να χύσεις πάνω μου. Με γλυφε τις μπάλες με τσιμπούσε τις ρώγες μου με το ένα χέρι της ώσπου έχυσα πάνω στο βυζί της .

Η Νατάσα κάνει σωστά την δουλειά της αν τις αξίζει παραπάνω από 30 ευρώ για τα γούστα που βγάζει .

Την συστήνω ανεπιφύλακτα και όποιος πάει δεν θα χάσει κερδισμένος θα βγει !
Εγώ προσωπικά θα την ξανά τιμήσω πάλι το άλλο ΣΚ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού