Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 43 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επισκεψη εγινε ξημερωματα κυριακης προς δευτερα στις 01.10 , η συλβια ειναι ρουμανα 33 χρονων(η αληθεια ειναι οτι το σκεφτηκε να μου απαντησει ενω δειχνει μεγαλητερη)κ μαλιστα εχει γεννηθει ιδια μερα με εμενα 4/3.ειναι λεπτη με μικρο στηθος κοντα στο 1.74 ξανθια με κοντο μαλι καρφακια , οταν μπηκε στο δωματιο μου εκανε παραπονα οτι ολοι κανουν μονο βολτες κ δεν ξερουν τι θελουν κ πως να περασουν καλα κ οτι δουλευει σε στουντιο αλλα επειδη τις τελευταιες 4 μερες δεν ειχε καθολου δουλεια κ χρειαζοταν λεφτα ηρθε να δουλεψει κ φυλης.αρχισε να με φιλαει απο απο το λαιμο μεχρι κατω στους αστραγαλους , ενω εγω της εβαζα δαχτυλο τοσο στο μουνι της οσο κ στην κωλοτρυπιδα της που μου εκανε εντυπωση ποσο σφιχτη ειναι κ μαλιστα με προβληματισε πως θα την γαμησω απο τον κωλο αφου δεν ειχε φερει κρεμα η τζελ μαζι της. ερχομαστε σε σταση 69 οπου ενω εγω την εγλυφα κ της γαμουσα κ τις δυο τρυπες της με τα δαχτυλα μου αυτη στην κυριολεξια καταπιε τον πουτσο μου κ τα αρχιδια μου ,οταν ηρθα σε στηση οπου ηταν λιγο δυσκολο αφου σε λιγοτερο απο μια ωρα ηταν η τριτη κοπελα που θα γαμουσα ανεβηκε απο πανω οπου κ μου ειπε μην κανεις τιποτα θα σε γαμησω εγω...κ αρχισε να ανεβοκατεβαινει στον πουτσο μου με τον ρυθμοπου αυτη εδινε κατι που δεν με χαλασε , μετα μου λεει ελα να αλλαξουμε μου αρεσει στα τεσσερα , επειδη μου ειχε πεσειλιγο μου τον ξαναπηρε στο στομα κ δεν αργησε να μου τον ξανασηκωσει ,μου ζητησε να την γαμησω δυνατα ενω με παροτρεινε να της τραβηξω ελαφρος κ τα μαλια της....της ζητησα να την παρω απο τον κωλο ,αφου εφτυσα την κωλοτρυπιδα της κατι που η ιδια μου ζητησε αρχισε να βαζει το δαχτυλο της στην κωλοτρυπιδα της ενω εγω της γαμουσα το μουνι με τα δαχτυλα μου ,μετα απο λιγο εβαλε το υλι μου με μεγαλη δυσκολια αρχικα στον κωλο της τοσο λογο στενοτητας οσο κ λογο μη κανονικης στησης απο πλευρας μου , ομως δεν εκανε καθολου παραπονο μονο με ρωτησε αν ειμαι κουρασμενος κ οτι πρεπει να ερθω κ μια αλλη φορα ξεκουραστος για να την ξανασκισω...μετα γυρισε ανασκελα σηκωσε ψηλα τα ποδια της κ ξαναμπηκα ετσι μεσα στην κωλοτρυπιδα της οπου μετα απο λιγο ηρθα ξανα σε πληρη στηση κ μετα απο ενα πολυ αγριο γαμησι στην ανοικτη πια κωλοτρυπιδα της ηρθε κ το τελος.την γαμουσα 20λεπτα χωρις να παραπονεθει για 20 ευρω κ φουλ γαμησι απο μια γυναικα που ξερει να γαμιεται κ δειχνει να το ευχαριστιεται κιολας ειναι σουπερ. δυο αρνητικα ομως
ειχε πιει κ μυριζε η αναπνοη της(μου ζητησε κ τσιχλα οταν ειδε οτι εγω μασαω) κ οταν βγηκα απο τον κωλο της μυρισε η γνωστη κωληλα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.620
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού