Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επισκεψη εγινε ξημερωματα κυριακης προς δευτερα στις 00.15 , η βικτωρια ειναι ουκρανεζα 24 ετων γεματουλα(οχι χοντρη)με βυζαρες κ σφιχτο σωματακι ,ειναι χαμογελαστη με ξανθια μαλια κ σημερα δουλευε διπλοβαρδια(η βαρδια της κανονικα ειναι απογευματινη ,ποτε μονη της ποτε με την γιαννα)θελω να σημειωσω ακομα οτι ειναι απο της λιγες κοπελες που μιλαει κ καταλαβαινει(επιτελους)τελεια τα αγγλικα.
Μπαινει στο δωματιο κ με πετυχαινει να πλενω τον πουτσο μου ,βγαζει τα εσωρουχα της κ παει κ στηνεται στα τεσσερα στην ακρη του κρεβατιου απο την μερια που ειναι ο καθρεφτης , παω απο πισω της κ αρχισα να της χουφτωνω της βυζαρες της κ να της φιλαω το λαιμο , αυτη γυρισε το κεφαλι της κ αρχισαμε κ τα γλωσσοφιλα , την γυριζω ανασκελα κπαω να της γλυψω το μουνακι της αλλα ειχε κρεμα(φαουλ αλλα της το χαριζω)της λεω γιατι βαζεις κρεμα αφου λετε 69 στο προγραμμα
κ χαμογελασε αμηχανα κ ειπε οτι η αληθεια ειναι οτι δεν της αρεσει,συνεχισαμε λιγο το χαμουρεμα κ υστερα επαιξα τον πουτσο μου με τις βυζαρες της , μετα με ρωτησε αν θελω προφυλακτικο για την πιπα ειπα οχι , αρχισε μια πιπα πολυ καλυτερη απο την προηγουμενη φορα(βελτιωθηκε μετα απο τοσες πιπες)μετα περασε το προφυλακτικο(με γευση μπανανα παρακαλω) κ ανεβηκε απο πανω μου οπου ακολουθουσε το ρυθμο που εδινα ενω ξαναδιναμε γλωσσοφιλα κ φιλαγα της βυζαρες της,αλλαγη στασης στα ορθια κ με την πλατη της να ακουμπαει στον καθρεφτη σταση που της αρεσε πολυ , μετα την εστυσα στα τεσσερα κ αρχισα να την γαμαω πισοκωλλητα με δυνατο ρυθμο ενω χουφτωνα τα βυζια της , οταν εφτασε η ωρα για το τελος αυτη την φορα την ρωτησα να χυσω στα βυζια της κατι που δεχτηκε με ευχαριστηση ,εβγαλα το προφυλακτικο ανεβηκα απο πανω της κ στην κυριολεξι την εκανα χαλια , ενω πολλα απο τα σκαγια εσκασαν στο προσωπο κ το λαιμο της , οταν εγινε αυτο της ειπα συγνωμη δεν ειμαι καλος οδηγος του τιμονιου δειχνοντας της τον πουτσο μου κ αυτη εσκασε στα γελια....εμεινε εκει στο κρεβατι ξαπλωμενη με τα χυσια(ειχα μια βδομαδα να γαμισω)κ μου ειπε οτι λεω ωραιες ατακες κ αν μπορω να την σκουπισω με το χαρτι στα σημεια που δεν μπορουσε να δει...ντυθηκαμε φιλιθηκαμε κ εφυγα....ωραια ξεκινησε η βολτα....σαφεστατα βελτιωμενη σε σχεση με την πρωτη φορα ,την προτεινω....παντος κατι πρεπει να κανουν με τα δωματια γιατι οσο αποσμυτικο κ να ριχνουν δεν καλυπτει μια δυσοσμια που εχουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.020
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2011
ξεχασα να γραψω οτι εμεινα στο δωματιο μαζι της 15 λεπτα χωρις να χτυπησει η πορτα.
17 Οκτωβρίου, 2011
"η βαρδια της κανονικα ειναι απογευματινη ,ποτε μονη της ποτε με την γιαννα"

Κάτσε, αυτή δεν είναι που εκδίδεται πάντα πρωί μαζί με τη Γιάννα;
Π
Πύρκαυλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2