Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 145 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο μονος λογος που γραφω την κριτικη ειναι για να επιβραβευσω τον επαγγελματισμο
της κοπελας παρα το φτηνο εισιτηριο (10ε) που για αλλα σπιτια και εκδιδομενες θα ηταν μια απλη αγγαρεια και ξεπετα.
Ειχε προηγηθει και αλλη καταθεση, οποτε ας σημειωθει στα πρακτικα οτι ημουν "αδειος"
και συνεπως ο χρονος εκσπερματωσης θα ηταν μεγαλυτερος.
Η κοπελα ηταν ενα ρωσικο ξανθο μιλφέιγ ονοματι Μαρια, με ικανοποιητικου μεγεθους μαζικους αδενες μεν, αλλα με ψηλαφητα εμφυτευματα σιλικονης δε, και γενικα ενα αρκετα καλοσυντηρημενο και ελκυστικο σαρκιο.
Ξεκινησε με καποια προκαταρκτικα φιλια στην τραχηλικη μου χωρα μου , τα οποια ανταπεδωσα
και συνεχισε ομοιως στο σωμα , ενω παραλληλα εγω θωπευα τα μικρα χειλη του αιδοιου της.
Στην πορεια προεβει σε εντριβη των μαστων της στο πεος μου ωστε να επιτευχθει ο απαιτουμενος ερεθισμος πριν την πεολειχια , η οποια περιελαμβανε μερικες αρκετα βαθιες διεισδυσεις του πεους μου ,ακομα και μεχρι το οπισθιο τοιχωμα του στοματοφαρυγγα της.
Ακολουθως ανεβηκε απο πανω μου , που την υπεβαλλα σε ταχεα βαθια καθισματα δινοντας της ,την ευκαιρια εκγυμνασης των ομολογουμενως ωραιων ποδιων της , για να καταληξουμε σε ιεραποστολικη σταση, οπου αναγκαστηκα να αγκαλιασω με το δεξι μου χερι τον τραχηλο της ωστε να βρισκει αντισταση η πυελος μου για να παλινδρομει πιο αποτελεσματικα.
Υστερα απο καμποση ωρα και με την υπομονετικη συνπραξη της γυναικας η πολυποθητη εκσπερματιση ηταν γενονος!
Την ευχαριστησα, και απηλθα αυτου του αρκετα προσεγμενου απο αποψη καθαριοτητας νεου οικισκου , με την ευχη να αγοραζω και στο μελλον φτηνα ...καλες υπηρεσιες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού