Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Έχοντας ιδιαίτερη αδυναμία στα μιλφοειδή, με δεδομένη την σχετική πίεση χρόνου που μου επέτρεπε να κυκλοφορήσω μόνο στην απόλυτη μιλφο-περιοχή της Διδύμου, ρισκάρισα δοκιμάζοντας την Βαλέρια.

45άρα+, Κοντό σχετκά μαλί, κατά τα λεγόμενά της με 4D στήθος ("κόψε κάτι φιλενάδα..." - για 3D κάτι πάει κ έρχονταν...) το οποίο σε ξεγελούσε όπως το αναδύκνειε εντέχνως στην πασαρέλα της στο σαλόνι και με μερικά κιλά (2-3) παραπάνω στην κοιλία ...

Στα προκαταρκτικά η πίπα της ήταν με έντονα ρουφήγματα, χωρίς χέρια, αλλά η συνέχεια δεν ήταν η αναμενόμενη... Καθότι πήγα καθαρός κ περιποιημένος (ξυρισμένος) ασχολήθηκε κ με τα @@ αλλά σε περιορισμένο χρόνο, περισσότερο διεκπερωτικά, χωρίς να θυμίζει τα στάνταρ άλλων πρωτοκλασσάτων λαρυγγιών της περιοχής (......) .

Παρόλη την καλή μου διάθεση, δεν μου βγήκε η συνεδρία μαζί της :

-αφενός μεν γιατί κάτι μου μύριζε πάνω της (σίγουρα δεν μοσχομύριζε όπως όφειλε κ όπως συμβαίνει με άλλες κοπέλες της περιοχής) παρόλο που πήγα κατά το ξεκίνημά της (10μισή),

- αφετέρου, όταν έβγαλε το εσώρουχό της ... έφαγα το απόλυτη ξενέρωμα γιατί προέκυψε .. "θάμνος" σαν τις τσόντες της 10έτιας του 1970 ... λέγοντάς μου ότι το ξύρισμα της αφήνει σπυριά ...(μπρρρρρ !!! - καλά δεν της έχουν πει ότι υπάρχουν κ άλλοι τρόποι "αποψίλωσης" με laser, etc,etc .. ).

Αφήστε που κάθε 30 δευτερόλεπτα μου άλλαζε στάση, με εμφανή διάθεση ξεπέτας ..

οι κραυγές κ τα επιφωνήματα (φλυαρία θα το έλεγα παρά κάτι άλλο...) δεν ήταν αρκετά να με επαναφέρουν σε τάξη, το χειρότερο δε μου το έπαιζε κ μιξοπαρθένα ..τάχα μου δήθεν ότι μόλις ένα μήνα "εχει που βγήκε στο κλαρί" ...

Εγώ πάντως την σουφρίτσα της την είδα πολυδουλεμένη κ όταν το "πήγα για εκεί" το πράγμα, μου αρνήθηκε-ορθά κοφτά, λέγοντάς μου ότι "ξέρεις καμιά ρωσίδα να δίνει κώλο ??? δεν θέλουμε να φοράμε στα γεράματά μας babylino..."

Μάλλον το κορίτσι βλέπει πολύ stand-up comedy του μέγιστου Χριστόφορου (Ζάρα...) !!!

Δεν εξηγείται αλλιώς !!

Υ.Σ.: προσοχή παιδία γιατί στο τελείωμα έφυγε με τα φλόκια στο στόμα χωρίς να πλυθεί (νομίζω τα έφτυσε στο μωρομάντηλο, αλλά δεν πέρνω κ όρκο, έφυγε σφαίρα έξω χωρίς να ξεπλυθεί) ...

ΛύπηΛύπηΛύπηΛύπηΛύπηΛύπηΛύπηΛύπη

Έυτυχώς που έπρεπε να γυρίσω σπίτι κ ξαναμπήκα στην "απολύμανση"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
sakarvats
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
7.859
Πόντοι:
6.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού