Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά το κάζο που έφαγα από την Ζάνα, παρέα με το φίλο Erokli πήγαμε στο μπουρδελάκι της Αλκιβιάδου 16Α, προκειμένου να βρούμε την Βουλγάρα που όλοι αγαπήσαμε. Η Νταϊανα επέστρεψε ανανεωμένη από τη χώρα της και έτοιμη για δυνατά ξεσκίσματα. Μετά τη νίλα θα έσκιζα το πλακούντα της καυλερής Βουλγάρας.

Αφού έδωσα τα 20 ευρώ μπήκα στο δωμάτιο, αν και με χάλασε λίγο το γεγονός ότι υπήρχαν νερά στο πάτωμα. Η καύλα μπήκε κουνιστή και λυγιστή μέσα στο δωμάτιο με ένα χαμόγελο ως τα αυτιά. Ακόμα και τις μαύρες σου να έχεις 'ενα τέτοιο χαμόγελο σε χαλαρώνει. Πολλά προκαταρκτικά όπως πάντα με μπόλικα γλωσσόφυλλα, τα οποία ξέρει να δίνει. Τη γλώσσα τη δουλεύει εξαιρετικά και στην πίπα έγινα τούμπανο. Αφού της είπα να βγάλει τα ρουχαλάκια της, ξάπλωσε δίπλα μου και συνεχίσαμε το χαμούρεμα. Είχα σκοπό να το κάνω απόσβεση στο προηγούμενο εικοσάρικο, άλλωστε.

Στα του σεξ. Με την Νταϊάνα, αν και είναι λίγο βαρβατή γκόμενα, κατάφέραμε να κάνουμε πάρα πολλές στάσεις, όλες με το ίδιο πάθος. αποκωρύφωμα στα 4, όπου κάποια στιγμή τραβιέμαι προς τα πίσω αυτή ανασηκώθηκε κολλήσε όρθια το κορμί της πάνω μου και να έχει γυρίσει το κεφάλι και να με γλύφει. Ναι είναι πλέον το στανταράκι μου. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 40 λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
fideboras
Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
120
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2