Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
βραδυνη βολτιτσα στη φυλης σχεδον παντου γνωριμες κοπελες εκτος απο αυτο εδω το σπιτακι οπου ειχε ενα νεο πιπινακι,νικολλετα απο ρουμανια κατα δηλωση της εμφανηστηκε μ'ενα ροζ συνολακι προκειτε για μια ξανθια κοπελιτσα αρκετα εμφανησιμη οπου κλεβει τις εντυπωσεις το κωλαρακι της.
οποτε περασα το δωματιο ερχεται η κοπελιτσα οπου οντως ηταν τοσο ομορφη μεσα οσο και εξω,μπαινοντας μεσα εβγαλκε μονο το κατω μερος των εσωρουχων της Θυμός και αρχισε ενα χαιδεμα του πεους αρκετη ωρα μεχρι να ερθει σε στυση εγω εν το μεταξυ ψιλαφιζα το κορμι της οπου μου εκανε εντυπωση το δερμα της που ειχε αισθηση βελουδου Γλώσσα .
περασμα προφυλακτικου και τεντωμα αυτου χτυποντας με στο βαλανο το οποιο επανελαβε 3 φορες καλο κολπακι Γλώσσα η πιπα της συμπαθητικη και διχως βιασυνες απεναντιας δε σταματαγε επειτα και απο παροτρυνση δικια μου παρα μονο οταν της το ειπα δευτερη φορα
ισως και να ηθελε να με τελειωση με πιπα.
πρωτη σταση στα 4 οπου η σταση της ηταν αβολη για μενα και να με κουραζει καθως επρεπε να τη γαμαω σε 45 μοιρες κλιση αναθεμα το υψος μου επομενη σταση ιεραποστολικο οπου επισης δε βολευομουνα αλλα με λιγο κοπο η δουλεια ηρθε σε περας Γλώσσα
το κακο ηταν επισης οτι δε μιλαγε ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα και μιλαμε ουτε τα βασικα με αποτελεσμα η συνενοηση να ειναι αδυνατη ,συνοπτικα ωραιο μωρο με ωραιο κωλο και δερμα αψογο ισως να επεσα εγω στη περιπτωση η να μη γουσταρε αλλα δε μπορω να πω πως ειναι απο τις καλυτερες εμπειριες μου ισως καποια στιγμη να ξαναδοκιμαστη για να εχω πληρη εικονα,σαν εμφανηση το μωρο τα σπαει παντως Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
baros
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
12.309
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού