Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
καταθεση αποψε λοιπον στην γνωστη σε ολους μαλλον Βερονικα στο Προμηθεως 11 για 30!!Ημαρτον θεε μου φτωχυναΘυμόςΟυτε που θυμαμαι ποτε ειχα δωσει 30ε τελευταια φορα.
Η Βερονικα εμενα δε με ξετρελενει εμφανισιακα αν και διαθετει κορμι λαμπαδα με φοβερο κωλαρακι και μικρο στητο βυζακι,μετρια στη φατσα,μεσα ναι μεν ειναι αποδοτικη αλλα υπαρχουν και καλυτερες ακομα και στην κατηγορια χωρις εξτρα αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο.Επικοινωνιακα ειναι μαλλον λιγο ξενερωτη και εχει υιοθετησει και μια ατακα που δεν ελεγε παλιοτερα αλλα αποψε την ακουσα 15 φορες...mi amore και mi amore.
Παραδειγμα...Βερονικα σε πεθυμησα...γιατι mi amore εχεις να ερθεις τοσο καιρο?
Παω να της τριψω τη σουφρα λιγο....mi amore θα σε μαλωσω,εχεις γινει κακο παιδι.
Τελοσπαντων ηταν λιγο εκνευριστικο.Επισης της ειπα οτι την προτιμουσα ξανθια.

Πολυ ευδιαθετη με την εισοδο της στο δωματιο ηρθε αμεσως και ξαπλωσε πανω μου,αγκαλιτσες,πεταχτα φιλακια στο στομα,χουφτωμα της πουτσας που γρηγορα μου εκανε καγκελο.Παει να βαλει καποτα και της λεω στοπ...οχι μαρκα καποτας,να σταματησει εννοω 2funny 2funny.Γυρνα μπρουμυτα τη λεω.Το βρακι το φορουσε ακομα οποτε ξαπλωνω πανω της και χωνω τον πουτσο μεσα στα κωλομαγουλα και κανω σα να της τον χωνω.Της αρεσει και αρχιζει και κουνιεται και αυτη αλλα μου λεει προσεχε μη το σκισεις ειναι το αγαπημενο μου.Ενα φτηνιαρικο ητανε αλλα τι να κανουμε...
Της το βγαζω σιγα σιγα οπως ειναι ξαπλωμενη,τη φιλαω και στο τρυφερο κωλαρακι και χωνω τη μουρη στα κωλομαγουλα τα οποια και εσφιξε για να μην προχωρησω.Παντως η μυτη μου ακουμπησε κανονικα στο μουνι της αλλα ψιλοβρωμουσε.Μεταξυ μας αυτα,ετσι?
Χτυπημα της πουτσας ψηλα στο μουνακι το οποιο δεχτηκε και στη συνεχεια της ζητησα να το χτυπησω και στον κωλο.Σηκωσε τις ποδαρες σε σταση κερακια οποτε της το ακουμπησα κατευθειαν στην τρυπα.Η καριολιτσα βογγηξε,εδειξε οτι το γουσταρει αλλα με εκοψε αμεσως εκει με κομψο τροπο.Θα τον δωσει ομως σιγα σιγα οπως την κοβω...
Περασμα καποτας και πιπα ωραια βαθια και κρατωντας το οργανο κατα τη φορα της στυσης.Ετσι γινεται η σωστη πιπα.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω την οποια κανει καταπληκτικα γιατι ριχνει το βαρος του κορμιου της μπροστα και κουναει μονο τη λεκανη πανω κατω σε αργο τεμπο και οχι πολυ βαθια ωστε να ερεθιζεται το πουτσοκεφαλο.Στη συνεχεια πατησε στο κρεββατι και συνεχισε το ανεβοκατεβασμα σε βαθος αλλα δεν αντεξε πολυ ετσι οποτε γυρισε με την πλατη προς τα εμενα.Αρχικα κουνιοταν αλλα εγερνε προς τα εμπρος κατι το οποιο δε με βολευε γιατι μου γυριζε κατα κατω τον πουτσο αλλα της το ειπα και πηρε σταση εντελως ευθεια οπου συνεχισε το ανεβοκατεβασμα υπομονετικα μεχρι να χυσω ενω ειχα θεα την κωλαρα της ορθανοιχτη.

Συμπερασμα...Ενταξει ολα καλα.Εχουν γραφτει χιλιες φορες τα καλυτερα για τη Βερονικα οποτε τα πολλα λογια ειναι φτωχεια σ'αυτην την περιπτωση.Δεν κανει κατι το τρομερο στο δωματιο αλλα βγαζει πολυ ερωτισμο και δειχνει οτι γουσταρει.Ξαναλεω οτι δεν ειμαι φαν της αλλα οπωσδηποτε ειναι μια απο τις ελαχιστες στανταρ επιλογες και καποια στιγμη στο μελλον θα καναπαω σιγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού