Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επισκεψη εγινε ξημερωματα κυριακης προς δευτερα , η γκαμπριελα ειναι 23 ετων απο βουλγαρια με κορμι αρκετο σφιχτο βυζακι με πολυ μεγαλες θυλες κ ευεραισθητες ρογες ,εχει τατουζ στα δυο της χερια μαυρα μαλια ,στα αρνητικα οτι εχει παραξενη μυτη(σαν της μαγεισας φουρκας απο το κομικ της ντισνει) , κ οτι ειχε αρκετα σημαδια στην πλατη κ γυρω απο τον κωλο κοκκινα σημαδια , κανει απλο προγραμμα κ 69 (που δεν εκανα) επαιξε λιγο με τον πουτσο μου οσο της χουφτωνα τα βυζια κ περασε κατευθειαν καποτα , πιπα μετρια αλλα ειχε καλο στησιμο κ μπορουσα να την βαζω δαχτυλο στο μουνι , πρωτη σταση απο με αυτη απο πανω χωρις να περνει πρωτοβουλιες , μετα στα ορθια με αυτην να μας κοιταζει στον καθρεπτη
κ να μου λεει ναι ετσι γαμα με ,μετα την στηνω στην ακρη του κρεβατιου στα τεσσερα ,εχει ωραιο κωλο κ ωραιο στησιμο κ αντεχει πολυ δυνατο γαμησι ,την ρωτησα αν δινει κωλο κ ειπε οχι , ουτε στον γκομενο της ειναι δικος της μου ειπε..
ουτε κρυο ουτε ζεστη , αλλο ενα γαμησι για να δοκιμασουμε κ αλλες κορασσιδες εκτος απο τα στανταρακια μας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.036
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού