Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στο εν λόγω οίκο το πρωί και πετυχαίνω ένα κοντοπούτανο, με μακρύ μαύρο μαλλί μέχρι τα κωλομέρια, μινιόν, αδύνατο, με υπέροχο πρόσωπο και έντονα βαμμένα μάτια.
Βγήκε χαμογελαστή στο σαλόνι και το γλυκό της πρόσωπό μου έκανε αμέσως "κλίκ".
Πέρασα στα ενδότερα, τα οποία είναι και τα καθαρότερα/μεγαλύτερα του χώρου, με τσοντούλα στο δωμάτιο. Μετά από λίγο έρχεται και το μικρό. Μετά τις συστάσεις, βγάζει τα περιττά (φορώντας ακόμα τις κόκκινες μπότες) και ξαπλώνει πάνω μου. Αρχίζει κάτι φιλάκια στο σώμα, πιπίλισμα των ρογών μου και ταυτόχρονα έπαιζε με την "μπακέτα" μου. Εν συνεχεία, την ξαπλώνω και εγώ με την σειρά μου, όπου άρχισα να εξερευνώ το μικροσκοπικό της κορμάκι. Αν και σχετικά μικρή, είναι ήδη μητέρα, σύμφωνα με την γνωστή γραμμή στην κοιλιακή χώρα. Βγάζει ωραίους διακριτικούς αναστεναγμούς και λόγω σωματότυπου/συμπεριφοράς, την κάνεις ότι θέλεις. Αφού τελειώσαμε, με ευχαρίστησε 2 φορές. Η κοπέλα είναι καλή χωρίς να κάνει παπάδες. Είναι ακόμα λίγο άπειρη, δεν έχει ακόμα τον κατάλληλο "αέρα", αλλά είναι φιλότιμη και δεν σε πιέζει (ούτε η τσα2) για τον χρόνο.

Η βαθμολογία είναι υποκειμενική μιας και είμαι λάτρεις των κοντών και αδύνατων κορασίδων με μακρυυυυ μαλλί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2011
Τυπε μου που την βρισκουμε αυτη, στον οροφο ή στο ισογειο?
09 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομίζω ότι εκαπιδευτικό πρόγραμμα παίζει μόνο στον όροφο.
Π
Πύρκαυλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2